iPhone önerisi

Jello The Bunny

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben yeni telefon bakıyorum. Daha önce hiç iPhone kullanmadım. Fotoğrafçılık yapmak istiyorum bu nedenle depolaması ve kamerası iyi bir telefon arıyorum. Bütçem değişken. IPhone'un çok fazla serisi olduğundan kafam biraz karışık. 11, 13, 13 Pro, 13 Pro Max, 15, 15 Pro, 15 Pro Max falan... Fiyatlar arasındaki uçurum beni şok etti. Hepsi aynı gözüküyor. Beni bu konuda aydınlatabilir misiniz?

Arkadaşlar ben yeni telefon bakıyorum. Daha önce hiç iPhone kullanmadım. Fotoğrafçılık yapmak istiyorum bu nedenle depolaması ve kamerası iyi bir telefon arıyorum. Bütçem değişken. IPhone'un çok fazla serisi olduğundan kafam biraz karışık. 11, 13, 13 Pro, 13 Pro Max, 15, 15 Pro, 15 Pro Max falan... Fiyatlar arasındaki uçurum beni şok etti. Hepsi aynı gözüküyor. Beni bu konuda aydınlatabilir misiniz?
Bütçe nedir.

Merhaba şimdi öncelikle fotoğrafçılık yapmak istiyorsanız siz benden de iyi bilirsiniz belki RAW formatı var. ProRes videolar var. Bunlar yüksek çözünürlükle çekiliyor ayrıca sonradan işleyebiliyorsunuz. Gece modunda portre çekebilme olsun telefoto olsun bu özellikler de sadece Pro modellerde var. Pro cihaz almalısınız özetle. 15PM'de ekstradan 5 kat telefoto var sadece ona özgü. Yani kısaca Pro modellerde iş sizde bitiyor. Şahsen 13 Pro ve üzeri Pro modeller günümüzde çok başarılı fotoğraf video çekiyor. Model önerisi yapalım bütçe belirtin bütçe limitsizse 15PM alın geçin.

11/12 almamanı tavsiye ederim 11'in güncelleme desteği bitti 12'ninde bitecek ben senin yerinde olsaydım 14 pro alırdım

Geri
Yukarı