iPhone PC'yi görmüyor

Arkadaşlar ben geçen cihazıma iOS 13'ün betasını indirdim ve beğenmeyip tekrar 12'ye geçmek isterken telefonun hiçbir bilgisayara hiçbir kablo vasıtasıyla bağlanmadığını tepki vermediğini gördüm ne aygıt yöneticisinde ne Itunes'te. Bilgisayardan şarj almazken, prizden alıyor. Birçok telefoncuya götürdüm pek anlamadılar baştan savma yanıt verdiler, biri sorunun yazılımsal olduğunu ve iOS 13'ün tam sürüm çıkınca düzeleceğini söylüyor fakat benim kuzenin arkadaşında hiçbir sorun olmadan bağlayıp iOS 12'ye döndük. Benim iPhone 7 ne bilgisayarı görüyor ne veri aktarımı yapıyor 3 ay önce tamir ettirdiğim sıvı temasından kaynaklı veri yollarında sorun olabilir mi? Yahut yazılımsal mıdır ve başına böyle bir şey gelen varsa lütfen yardım ederse çözümü varsa sevinirim. Birçok kablo ile birçok PC’de denedim sonuç yok. Hiçbir veri transferi yahut bağladığımda aygıt olarak görme vs de yok. Telefon kapalıyken PC'ye bağladığımda güç verip açıyor o kadar şarj da etmiyor ama normal prizden sorunsuz şarj ediliyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Beta sürecinde olduğu için hatalar olur. Modelden modele , ülkeden ülkeye değişen hatalar olabilir. En son seçenek olarak kendiniz sorumluluğu alarak sıfırlama yönetimi ile düzelebilir. Sorumluluk sizin. Kuzenin veya arkadaşının iphone modeli ile senin telefonun modeli aynı mı?

Telefonu PC bağlayınca bir soru soruyor mu?
Hayır, hiçbir tepki vermiyor. “Bu bilgisayara güven” vesaire gibi uyarı da çıkmıyor.
Beta sürecinde olduğu için hatalar olur. Modelden modele , ülkeden ülkeye değişen hatalar olabilir. En son seçenek olarak kendiniz sorumluluğu alarak sıfırlama yönetimi ile düzelebilir. Sorumluluk sizin. Kuzenin veya arkadaşının iphone modeli ile senin telefonun modeli aynı mı?
Hayır, onunki IPhone 6s plus. Telefonu defalarca fabrika ayarına döndürdüm. Belki önceki sıvı temasından kalan donanımsal sorun vardır diye şarj soketini alkol ile temizledim oksitlenme vs gibi durumlar olmasına karşın. Yine de hiçbir tepki yok. Ve sanırım bu sorun kalıcı ve çözümsüz olacak :(

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı