iPhone pil değişimi

ÖmerFaruk_56

Hectopat
Merhabalar elimde iPhone 6S Plus var. Yaklaşık 4 yılın ardından artık pil değiştirmeye karar verdim. Pil sağlığı %80. garantisi olmadığı için Apple servisinde yaptırmayı düşünmüyorum malum fiyatları yüzünden. İnternette biraz araştırdım ama bana orijinal pil gibi gelmediler. Batarya önerilerinizi bekliyorum.

Merhabalar elimde iPhone 6S Plus var. Yaklaşık 4 yılın ardından artık pil değiştirmeye karar verdim. Pil sağlığı %80. garantisi olmadığı için Apple servisinde yaptırmayı düşünmüyorum malum fiyatları yüzünden. İnternette biraz araştırdım ama bana orijinal pil gibi gelmediler. Batarya önerilerinizi bekliyorum.

Eğer serviste değiştirmeyeceksiniz Deji markasını tavsiye ederim 6, 6S ve 5S telefonlara kendim montaj gerçekleştirdim ve normal kullanımda 1.5 sene kullandım 1.5 seneden sonra sattığım için pil hakkında bilgim yok ama muhtemelen yeni sahipleri de halen kullanıyorlardır. Deji iyi markadır ancak 5s te kullandığım pilde 1 seneden sonra ısınma yapıyordu ya telefonun anakartından kaynaklıydı ya da pilden ama yine de size belirtmek istedim. Kaliteli şarj aletiyle düzgün kullanırsanız bu piller de uzun süre dayanıyor.

Geri
Yukarı