iPhone pil yüzdesi servis olursa ne olur?

güneş66

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, bir adet ikinci el XS Max aldım çok temiz telefondan bu soruyu yazıyorum. Fakat pili doğal olarak değişmiş. Pil %100 yazıyor fakat pil döngüsüne bakınca 1157 olarak gözüküyor. Ve bu çok fazla. Pil olarak hızlı bitiyor. Benim de değiştirmem gerekli telefonu aldığım yer ile konuştuğumda pilini Deji marka ile değiştiririz. Fakat pil sağlığı kısmında servis yazar dedi. - işareti olur dedi.

Şimdi dostlar sizlere sorum şu, servis yazması telefona yazılımsal bir probleme sokar mı? Ya da performans düşüşü pil ısınması vesaire. Bu konuda tecrübeli arkadaşlar beni aydınlatırsa mutlu olurum.

Servis değil - işareti çıkar büyük ihtimal. Deji pillerin şarj döngüsü çok fazla değil ama alternatifi pek yok. (rova KVK pilleri)

Yazılımsal problem olmaz ama teknik anlamda problem olma ihtimali var, bunun örnekleri için "Deji iPhone sikayet" olarak sen üzerinde arayın.

Sizin pilde hile ve kandırma için entegre olabilir, kapasiteyi yüksek gösteriyor ama döngüyü fazla gösteriyor.

Sorun olmaz , binlerce insan Deji marka batarya kullanıyor .

Heee tavsiye etmem o ayrı . İlk bir kaç ay güzel sonrasında batarya ne oluyorsa performansı düşüyor .

Deji kesinlikle önermem. Eğer telefonu uzun süre kullanmayı planlıyorsanız orijinal batarya her türlü en iyisidir.
Servis ücreti 2.718 tl bir pil için. Telefonu aldığım yer ücretsiz değişim yapıcak. Zaten şu an üstünde bilmediğim başka bir marka. Sizce ne yapmalıyım. Öğrenci için 2.718 biraz fazla gibi

Servis ücreti 2.718 TL bir pil için. Telefonu aldığım yer ücretsiz değişim yapacak. Zaten şu an üstünde bilmediğim başka bir marka. Sizce ne yapmalıyım. Öğrenci için 2.718 biraz fazla gibi.

Bunu alırken düşünmeniz lazımdı, eski bir telefona para bağlamışsınız.

Orijinal pil dışında sağlıklı bir alternatif yok.

Apple yetkisiz müdahale nedeniyle telefona bakmayabilir, onların keyfine kalmış bir şey.

Servis ücreti 2.718 tl bir pil için. Telefonu aldığım yer ücretsiz değişim yapıcak. Zaten şu an üstünde bilmediğim başka bir marka. Sizce ne yapmalıyım. Öğrenci için 2.718 biraz fazla gibi
O kadar arttığını bilmiyordum. Deji takarsanız 6. aydan sonra üzmeye başlar. Ha her 6 ayda bir değiştirseniz de yine daha ucuza gelir gibi. Karar sizin.

Kıbrıs'ta okuyorum ve 8 bin gibi bir ücret ödedim. Beni 5 ay idare güzel idare etmesi için aldım açıkçası.

Bir telefonun can damarı pili, en güzel telefonda olsa pil performanslı olmayınca bir anlamı kalmıyor açıkçası.

Umarım bütçenize uygun bir çözüm bulursunuz, Deji pillerin bildiğim kadarı ile tepe performansı 5-6 ay kadar.

Şarj entegresi ve kısa devre gibi riskleri ne yazık ki var bu tarz pillerin.

Yeni konular

Geri
Yukarı