iPhone program ile sıfırlama

326001

Kilopat
Makaleler
4
Tamı tamına 4 yıl boş boş dolapta duran iPhone 6S cihazımı buldum. Şifre sordu açtım telefonu. Neyse bunu bir sıfırlayacaktım temiz olsun diye. iCloud yüzünden sıfırlayamıyorum. Şifremi kaç sene önce yaptığım için unuttum ve girdiğim e-postaya erişimim yok. Bunu bir program ile sıfırlayabilir miyim? Ya da ITunes'dan?
@Oğuzhan T @Setsuna Yuki

Tamı tamına 4 yıl boş boş dolapta duran iPhone 6S cihazımı buldum. Şifre sordu açtım telefonu. Neyse bunu bir sıfırlayacaktım temiz olsun diye. iCloud yüzünden sıfırlayamıyorum. Şifremi kaç sene önce yaptığım için unuttum ve girdiğim e-postaya erişimim yok. Bunu bir program ile sıfırlayabilir miyim? Ya da ITunes'dan?
@Oğuzhan T @Setsuna Yuki
icloud unutulmuşsa adam gibi bir şey yapılabileceğini sanmıyorum.

Yok telefonum açılıyor. Kullanabiliyorum ama Apple hesabı şifresini unuttum. Sıfırlamak için onu istiyor.

@Oğuzhan T @Setsuna Yuki
Fatura varsa apple yetkili
Servisi sifirliyordu.

Yeni konular

Geri
Yukarı