iPhone restore hatası

aasmcan

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Antalya
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Anakart: Asus TUF Gaming A520M-PLUS WiFi - CPU: AMD Ryzen 5 5600 - GPU: Asus Dual AMD RX 6600 - RAM: XPG 16GB(2x8GB) Spectrix D41 RGB 3200mhz CL16 - SSD 1: Kingston 500GB NV2 NVMe 3500MB-2100MB M.2 - SSD 2: Kingston SSDNow 240GB SATA 3 V300
Mouse: Razer Mamba Elite - Pad: SteelSeries QcK L - Klavye: Razer Blackwidow Chroma - Kulaklık: Razer Barracuda X 2022
IOS 14.1 güncellemesi yaparken aniden karşılaştığım hata. Öğrendiğim kadarıyla telefona fabrika sıfırlaması atmadan düzelmeyen bir durum. Tamam bunu atacağım eyvallah ama kurtarmam gereken şeyler var. Sizlere sormak istedim belki bilen vardır diye. Sorularımı sormadan önce yedekleme yapıp yapmadığımı bilmediğimi belirteyim.

1- Telefonumu bu durumdan kurtarmanın başka bir yolu yok mu?
2- Whatsapp konuşmalarını nasıl kurtarabilirim? (Benim için önem taşıyan konuşmalar var. Kaybetmek istemiyorum hiçbirini.)
3- Fotoğraf ve videolarım hepsi şu an bilgisayarımın içindeki iCloud Fotoğraflar dosyasında duruyor, sıfırlama yaparsam bunların da ortadan kalkma ihtimali var mı?
4- Fabrika sıfırlaması yapmadan önce tüm verilerimi kurtarabilir miyim?

Dosya Ekleri

• ios13-iphone-xs-restore-iphone.jpg
    ios13-iphone-xs-restore-iphone.jpg
    26 KB · Görüntüleme: 111
Bilgisayarınızda iTunes varsa iPhone’u bağlayın. Yoksa bile yükleyin. İtunes’dan onarım gerekiyor.
Hocam iTunes var. Onarım gerektiğini de anladım ama her şey silinecek. Bunu nasıl önlerim benim öğrenmek istediğim bu. Yani konuşmalar, fotoğraflar, videolar bunların silinmesini istemiyorum hiçbir şekilde.

WhatsApp kendi içinde yedeklemesini açtıysanız yedeklemeye almıştır. Siz tekrardan indirdiğinizde mesajları geri yükler ama daha önce hiç yedekleme yapmadıysanız başka bir yolu yok.

Hocam iTunes var. Onarım gerektiğini de anladım ama her şey silinecek. Bunu nasıl önlerim benim öğrenmek istediğim bu. Yani konuşmalar, fotoğraflar, videolar bunların silinmesini istemiyorum hiçbir şekilde.
Fotoğraflarınız ve dosyalarınız eğer iCloud’da var ise silinmez. Cihazı yeniden kurup Apple ID ile giriş yaptığınızda iCloud ile senkronize olur ve fotoğraflarınız iPhone’na aktarılır. Düzenli olarak Whatsapp konuşmalarınızı iCloud’a yedekliyorsanız onlarda silinmez. :)

IOS 14.1 güncellemesi yaparken aniden karşılaştığım hata. Öğrendiğim kadarıyla telefona fabrika sıfırlaması atmadan düzelmeyen bir durum. Tamam bunu atacağım eyvallah ama kurtarmam gereken şeyler var. Sizlere sormak istedim belki bilen vardır diye. Sorularımı sormadan önce yedekleme yapıp yapmadığımı bilmediğimi belirteyim.

1- Telefonumu bu durumdan kurtarmanın başka bir yolu yok mu?
2- Whatsapp konuşmalarını nasıl kurtarabilirim? (Benim için önem taşıyan konuşmalar var. Kaybetmek istemiyorum hiçbirini.)
3- Fotoğraf ve videolarım hepsi şu an bilgisayarımın içindeki iCloud Fotoğraflar dosyasında duruyor, sıfırlama yaparsam bunların da ortadan kalkma ihtimali var mı?
4- Fabrika sıfırlaması yapmadan önce tüm verilerimi kurtarabilir miyim?
2- Yedekleme var ise silinmez.

Geri
Yukarı