iPhone şarj aleti Androidd'e kullanılır mı?

darkbabba

Decapat
Cihazım Oppo ve yeni nesil şarjlara geçmeyi düşünüyorum. Bataryada sorun çıkarır mı Type-C?

Cihazım Oppo ve yeni nesil şarjlara geçmeyi düşünüyorum bataryada sorun çıkarır mı Type-C

Şu an USB to Type-C kullanıyorum.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2022-11-27-17-20-37-65_b5f6883d2c20a96c53babc0b4ac88108.jpg
    Screenshot_2022-11-27-17-20-37-65_b5f6883d2c20a96c53babc0b4ac88108.jpg
    35,3 KB · Görüntüleme: 30
Orijinal adaptör ve kablo kullandığın sürece sıkıntı olmaz. Orijinal dediğim lisanslı Apple ürünü, Samsung ürünü vs. Merdiven altı markalar da genelde sorun çıkarmaz ama Türkiye burası, elektriğin sağı solu belli olmaz. Anlık değişimlerde bir şeyleri eline alabilirsin.

Cihazım Oppo ve yeni nesil şarjlara geçmeyi düşünüyorum. Bataryada sorun çıkarır mı Type-C?

Şu an USB to Type-C kullanıyorum.

Neden geçesin ki? Ben onu anlayamadım. Ayrıca çok sık sorun yaşatıyor hızlı şarj etkinleştirme konusunda cihazdan farklı marka adaptörler. Örneğin daha önce kullandığım Oppo Reno telefonumu Samsung şarj aletiyle şarj etmek istediğimde hızlı şarj etkin olmuyordu.

Ayrıca İphone alan birçok kişi bile bazen pahalı bulup farklı sorunsuz şarj eden adaptörlere yönelirken senın alman absürt kaçar bana kalırsa ancak tabii ki senin tercihin.

Neden geçesin ki? Ben onu anlayamadım. Ayrıca çok sık sorun yaşatıyor hızlı şarj etkinleştirme konusunda cihazdan farklı marka adaptörler. Örneğin daha önce kullandığım Oppo Reno telefonumu Samsung şarj aletiyle şarj etmek istediğimde hızlı şarj etkin olmuyordu.

Ayrıca iPhone alan birçok kişi bile bazen pahalı bulup farklı sorunsuz şarj eden adaptörlere yönelirken senın alman absürt kaçar bana kalırsa ancak tabii ki senin tercihin.

Değişiklik olsun dedim orijinal olduğu sürece sorun çıkartmıyor muş

@darkbabba Paranıza yazık olur. Kulaklık, kılıf gibi doğrudan olan bircok sey varken zaten cihazin maxina uygun olan kutu icerigi adaptörü degistirmek mantikli degil.
Dediğim gibi benim icin durum boyle siz istiyorsaniz alabilirsiniz, saygi duyarim.

@darkenes Paranıza yazık olur. Kulaklık, kılıf gibi doğrudan olan bircok sey varken zaten cihazin maxina uygun olan kutu icerigi adaptörü degistirmek mantikli degil.
Dediğim gibi benim icin durum boyle siz istiyorsaniz alabilirsiniz, saygi duyarim.
Arkadaşım satın aldı ve cihazı değiştirince banada saticağını söyledi benimde güzel bir sarj aletine ihtiyacım vardı çok iyi bir fiyata satıyor

Arkadaşım satın aldı ve cihazı değiştirince banada saticağını söyledi benimde güzel bir sarj aletine ihtiyacım vardı çok iyi bir fiyata satıyor
Aynı şekilde garantisinde olduğu söyledi

Geri
Yukarı