iPhone şarj soketi değişimden sonra mavi ekran sorunu

Lakersnation24

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar. Bugün telefonumun şarj soketini değiştirmek üzere içini açtım. Her şeyi tamamlayıp telefonu açtığımda elma logosuyla uzun süreli bir bakışma yaşadım. Ve ardından tabii ki mavi ekran. Sizce yazılımsal bir sorun olabilir mi ? Orijinal soketini taktığımda da aynı ekranda kaldım. Restore etmeden bu sorunu çözme gibi bir şansım var mı ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Peki neden servisine vermediniz? O cihaz şuan garanti dışıda kaldı. Sorun yazılımsal değildir. Muhakkak onarım gerçekleştirirken birşey yaptınız.
Garantisi 6 ay önce bitti maalesef. Dışardaki fiyatları araştırdım. İşçilikle birlikte 80-100 ortalama. Kendim yapmaya çalıştığımda ise parçanın adet fiyatı 22 TL. Ben de bu kadar parayı işçiliğe vereceğime kendim yaparım dedim. Şarj oluyor cihaz ama bu sefer de komple gitti. Üzücü.

Geçmiş olsun. Benim bilgim size yeterli olmayacaktır. Başka kişiler size yardımcı olacaktır.
Sorunu hallettim hocam. İlginize teşekkür ederim gene de.

İşi bilen birisine göstermeni tavsiye ediyorum. Tefefonu kurtarmak için 100 liranın verilmesini doğru buluyorum.
Sorunu çözdüm fakat meraklı biri olduğum için 100 lira vermeye kıyamadım doğrusu.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı