iPhone SE 1.nesil için orijinal batarya nereden bulabilirim?

MertHatipOglu

Kilopat
Yer
182. Filoda
Daha fazla  
İnternette cihaz için Deji markalı bataryalar görmekteyim fakat bu 3.parti bataryalar genel olarak ilk başlarda normal bataryadan iyi fakat uzun kullanımda eski orijinal bataryadan daha kötü olduğu hakkında şikayetler var. Bu yüzden orijinal bir batarya almak istiyorum. Fakat nereden alabilirim bilmiyorum. Bu arada internette birden fazla görüyorum orijinal batarya diye geçen ürünleri fakat Çin menşeli adı sanı belli olmayan bir firmanın üretip üstüne Apple logosu basma ihtimali çok yüksek olabileceğinden pek almaya yanaşmadım. Bildiğiniz güvenilir bir site veya yer varsa yazın.

Orijinal bataryayı sadece Apple ile anlaşan birkaç firma (Resmi Apple satıcıları) satar başka hiçbir yer satmaz o yazılanlara inanmayın.

Buradan pil servis isteği başlatın;

İnternette cihaz için Deji markalı bataryalar görmekteyim fakat bu 3.parti bataryalar genel olarak ilk başlarda normal bataryadan iyi fakat uzun kullanımda eski orijinal bataryadan daha kötü olduğu hakkında şikayetler var. Bu yüzden orijinal bir batarya almak istiyorum. Fakat nereden alabilirim bilmiyorum. Bu arada internette birden fazla görüyorum orijinal batarya diye geçen ürünleri fakat Çin menşeli adı sanı belli olmayan bir firmanın üretip üstüne Apple logosu basma ihtimali çok yüksek olabileceğinden pek almaya yanaşmadım. Bildiğiniz güvenilir bir site veya yer varsa yazın.

Hocam Apple kendi teknik servisinde var.

Hocam Apple kendi teknik servisindekilerin fiyatlarını biliyorsunuzdur. Ben kendim takıp maliyeti en aza indirmek istiyorum.
Hocam piyasada orijinal diye satılan Apple ve anlaşmalı birkaç firma hariç hepsi Çin’den batarya alınıp üstüne Apple bataryasının üstünde yazanları yapıştırılan bataryalar.

Yeni konular

Geri
Yukarı