iPhone SE nereden bulabilirim?

NoobEller

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
iPhone SE telefonunu en ucuz nereden alabilirim? İnternetten olması fark etmiyor, en ucuz veya peşin taksit seçeneği bulunan bir yer olursa iyi olur. Birkaç yerde gördüm fiyat 200 TL falan fark ediyor o yüzden buraya sorayım dedim.

SE 2020'den bahsediyorsunuz sanırım.
Apple'ın fiyatları pek değișmiyor, istediğiniz yerden alabilirsiniz.

Kaç GB modelini arıyorsunuz? İnternette bilindik alışveriş sitelerinde değişken fiyatlar var oralardan karşılaştırın.
64 bile olabilir aslında Türkcell'den bakınca 200 tl ucuzluyor Hepsiburada'da daha ucuz değişlik fiyatlar var.

iPhone SE telefonunu en ucuz nereden alabilirim? İnternetten olması fark etmiyor, en ucuz veya peşin taksit seçeneği bulunan bir yer olursa iyi olur. Birkaç yerde gördüm fiyat 200 TL falan fark ediyor o yüzden buraya sorayım dedim.
Bende yeni aldım telefonda araştırdığım kadarıyla kronik Wi-fi sorunu var bilgin olsun. Apple kendi sitesinden alabilirsin, sıkıntı çıkınca koşulsuz değişiyor.

Bende yeni aldım telefonda araştırdığım kadarıyla kronik Wi-fi sorunu var bilgin olsun. Apple kendi sitesinden alabilirsin, sıkıntı çıkınca koşulsuz değişiyor.
Tamam garanti olsun diye Apple store'den alacağım galiba 200-300 fazla olsun garanti olsun mantığı Apple'ın sıfır telefon verme olayını seviyorum.

Geri
Yukarı