Çözüldü iPhone SE 2 cüzdan uygulamasına nasıl kart eklenir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Windows 7

Megapat
Makaleler
4
Daha fazla  
Meslek
İşletim Sistemi
Öncelikle otobüs kartı ve banka kartlarımı eklemek istiyordum, Apple kendi sitesinde "+"ya basıp ekleyebilirsiniz demiş fakat bana "+"ya basınca uygulamalardan, e-postalardan ve web sitelerinden ekleyebilirsin diye geri dönüş veriyor. iOS sürümüm 15.2, telefonum SE2. Şimdiden teşekkür ederim.

Çözüm
Wallet uygulamasının hâlâ Türkiye için desteği yok ve hiçbir kurum desteklemiyor. En azından çokça araştırdığımda hiçbir şekilde karşıma çıkmadı. Yurt dışı uygulamalarından ekleyebilirsiniz.
Öncelikle otobüs kartı ve banka kartlarımı eklemek istiyordum, Apple kendi sitesinde "+"ya basıp ekleyebilirsiniz demiş fakat bana "+"ya basınca uygulamalardan, e-postalardan ve web sitelerinden ekleyebilirsin diye geri dönüş veriyor. iOS sürümüm 15.2, telefonum SE2. Şimdiden teşekkür ederim.

Yanlışım varsa düzeltin. Bildiğim kadarıyla ekleyemiyorsun. Eklemek için Jailbreak gerekli diye biliyorum.

Wallet uygulamasının hâlâ Türkiye için desteği yok ve hiçbir kurum desteklemiyor. En azından çokça araştırdığımda hiçbir şekilde karşıma çıkmadı. Yurt dışı uygulamalarından ekleyebilirsiniz.

Çözüm
Kandırabileceğim bir web sitesi falan da yok galiba değil mi?

Kandırabileceğim bir web sitesi falan da yok galiba değil mi?
Hayır maalesef. Yurt dışından bir bankanın kartını ekledim ama döviz bazlı çalıştığından her alışverişte komisyon ödemek çok can sıkıcı olurdu.

Öncelikle otobüs kartı ve banka kartlarımı eklemek istiyordum, Apple kendi sitesinde "+"ya basıp ekleyebilirsiniz demiş fakat bana "+"ya basınca uygulamalardan, e-postalardan ve web sitelerinden ekleyebilirsin diye geri dönüş veriyor. iOS sürümüm 15.2, telefonum SE2. şimdiden teşekkür ederim.

Apple Pay Türkiye'ye gelmediği için iPhone'larda NFC ile ödeme özelliğini kullanamazsınız.

Geri
Yukarı