iPhone SE (2. nesil) alınır mı?

• Konuyu başlatan tnw
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 56
  • Görüntüleme 2B
Kötü niyetli yazmadığınızın farkındayım beni yanlış anlamış olmalısınız. Telefonu bugün 2 arama ve okulda teneffüslerde kullandım şarjım %62. telefon ekran sürem 2-3 saat arası olduğu için bana yeteceğini düşünüyorum. 2-3 sene beni idare edebilecek Android öneriniz varsa önerebilirsiniz.

Samsung S21 sersine bakabilirsiniz tabii fiyatlar şu an uçmuş durumda.

Arkadaşlar iPhone SE almayı düşünüyorum birçok kişi bataryasının yetersiz olacağını söylüyor ama şu an kullandığım Huawei Y6 2018 modelini yaklaşık 3 yıldır kullanıyorum. Arama yapıyorum, arada Instagram'da geziniyorum, gün içinde birkaç kez WhatsApp'a giriyorum, onun dışında yatmadan önce de YouTube'da 1 saatimi geçiriyorum ve 1 gün için rahatlıkla yetiyor. Şu an yaz tatili telefonu biraz daha fazla kullanıyorum ama okullar açılınca bu kadar çok kullanacağımı sanmıyorum. Kısacaaca telefonu kullanma amacım;
  • Arama yapmak,
  • Instagram'da gezinmek,
  • WhatsApp'ta 30-40 dakika geçirmek,
  • YouTube'da 1 saat video izlemek,
  • Spotify'da 20 dakika zaman geçirmek.
Apple'ın sitesinden baktım ve 10 saat ekran süresi olduğu yazıyor. Kullanım şeklim için yeterli olur mu? Farklı modelde önerebilirsiniz, Android istemiyorum.

Bu kullanım amaçları için bence gayet yeterli hocam. Daha bir 2-3 yıl falan daha çok rahatlıkla kullanabilirsiniz hocam.

Bu yapacaklarınıza Android telefonlarda var ama iOS kadar stabil değil.
Sizin yerinizde olsam.
YouTube için süper AMOLED AMOLED'ya da OLED ekran paneline sahip telefon alırdım.
Instagram için ise 120 Hz ekran tazeleme hızı ve yüksek çözünürlüklü ekran ve Spotify için streo hoparlörlü ve Snapdragon işlemcili telefon alırdım.
Önerebileceklerim.
A52s 5G.
M52 5G.
Üstelik ekran süresi performansları da iyi s serisi alırsan çok bir ekran süresi bekleme ve o fiyat bandında düzgün güzel bir telefon yok özellikle iPhone.
Dediğiniz telefonunda sadece iOS işletim sistemi var.

Bu yapacaklarınıza Android telefonlarda var ama iOS kadar stabil değil.
Sizin yerinizde olsam.
YouTube için süper AMOLED AMOLED'ya da OLED ekran paneline sahip telefon alırdım.
Instagram için ise 120 Hz ekran tazeleme hızı ve yüksek çözünürlüklü ekran ve Spotify için streo hoparlörlü ve Snapdragon işlemcili telefon alırdım.
Önerebileceklerim.
A52s 5G.
M52 5G.
Üstelik ekran süresi performansları da iyi s serisi alırsan çok bir ekran süresi bekleme ve o fiyat bandında düzgün güzel bir telefon yok özellikle iPhone.
Dediğiniz telefonunda sadece iOS işletim sistemi var.

S20 FE kullanıyorum Snapdragon işlemcili iyi bir telefon ama s serisi kısıtlanmadığı için şarj sıkıntısı çekersin.
S serisi istersende
S21 5G.

Geri
Yukarı