iPhone SE (2. nesil) alınır mı?

• Konuyu başlatan tnw
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 56
  • Görüntüleme 2B
Tamam telefonun pili küçük şarjı diğer modellere göre çabuk bitiyor da burada anormallik yok mu?

Pil sağlığım %97 civarında olması lazımdı ve hayır anormallik yok aynı sorunu dayımlarda çekiyor bana sormadan yengeme almıştı kadın her gün beni arıyordu ilana koy veya teklif geldi mi diye.

7500-8000 TL civarı.

Bu bütçe için iPhone almak mantık dışı lakin ille de iPhone diyorsanız 11 veya XS serilerine bakın.

Pil sağlığım %97 civarında olması lazımdı ve hayır anormallik yok aynı sorunu dayımlarda çekiyor bana sormadan yengeme almıştı kadın her gün beni arıyordu ilana koy veya teklif geldi mi diye.

Ben ilk zamanlarda günü çıkartıyordum da şimdilerde pil sağlığı 80e düştü arada gün içerisinde 2. kez şarj etmek zorunda kalabiliyorum. Ya batarya değişimine gideceğim ya cihaz. XS, XR gibi cihazlara bakıyorum bu ara.

Bu bütçe için iPhone almak mantık dışı lakin ille de iPhone diyorsanız 11 veya XS serilerine bakın.

Yıllardır Android kullanıyorum ve bıkmış bir kullanıcıyım. Ülkede hala iPhone 7-8 modellerinin yeni çıkan Android'lerle karşılaştırılırken iOS almak daha mantıklı geliyor.

Yıllardır Android kullanıyorum ve bıkmış bir kullanıcıyım. Ülkede hala iPhone 7-8 modellerinin yeni çıkan Android'lerle karşılaştırılırken iOS almak daha mantıklı geliyor.

O biraz bizim insanın saçmalığı ama yine de siz bilirsiniz bana kalırsa en düşük 11 bakın derim lakin 11'in ekranı da LCD
Siz en iyisi X ya da XS bakınız.

Ben ilk zamanlarda günü çıkartıyordum da şimdilerde pil sağlığı 80e düştü arada gün içerisinde 2. kez şarj etmek zorunda kalabiliyorum. Ya batarya değişimine gideceğim ya cihaz. XS, XR gibi cihazlara bakıyorum bu ara.

Pil tabii günlük kullanıma göre değişir lakin durum bende öyleydi.

O biraz bizim insanın saçmalığı ama yine de siz bilirsiniz bana kalırsa en düşük 11 bakın derim lakin 11'in ekranı da LCD
Siz en iyisi X ya da XS bakınız.

Telefonu doğru düzgün kullanmıyorum şuan kullandığım telefon 3 yıllık vasata çıkmış bataryası ile 2 gün götürüyor. Maksimum biri ararsa elime alıyorum onun dışında çok sıkıntı etmiyorum. Ben 8 Plus modellerinin bile yeterli olabileceğini düşünüyorum.

Telefonu doğru düzgün kullanmıyorum şu an kullandığım telefon 3 yıllık vasata çıkmış bataryası ile 2 gün götürüyor. Maksimum biri ararsa elime alıyorum onun dışında çok sıkıntı etmiyorum. Ben 8 Plus modellerinin bile yeterli olabileceğini düşünüyorum.

Para sizin karar sizin ben biraz güncel olsun istemiştim kötü niyetli bir şey yazmadım.

Para sizin karar sizin ben biraz güncel olsun istemiştim kötü niyetli bir şey yazmadım.

Kötü niyetli yazmadığınızın farkındayım beni yanlış anlamış olmalısınız. Telefonu bugün 2 arama ve okulda teneffüslerde kullandım şarjım %62. telefon ekran sürem 2-3 saat arası olduğu için bana yeteceğini düşünüyorum. 2-3 sene beni idare edebilecek Android öneriniz varsa önerebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı