iPhone SE 2020 64 GB yeterli olur mu?

peaXe3555

Decapat
Daha fazla  
Herkese selam Samsung J5 Prime'dan iPhone SE 2020 geçmeyi düşünüyorum şu anki telefonum 16 GB 2 GB boş yer var telefonda oyun oynamam sadece 1 gün bataryası yetsin ve güzel bir kamera performansı vermesini istiyorum. Sizce 64 GB benim için yeterli olur mu? Fotoğraf çekerim fakat nadiren. 5000 TL Android şu telefonu al diyenler yazmasın lütfen Android'in yeterince kahrını çektim.

Kanka 16 GB telefonda 2 GB boş yerim var diyorsun 64 GB sana hayli hayli yeter benim fikrimce.

Son düzenleyen: Moderatör:
Android almadıktan sonra IOS tarafında bütçeniz dahilinde başka seçenek de yok. Alabilirsiniz. Tam olarak neyi sorduğunuzu anlamadım.

Yeterli olur ancak batarya konusunda kullanımınıza bağlı olarak problem yaşayabilirsiniz.

Bende iPhone 8 var. Ekran boyutu SE 2020 ile aynı sanırım (4,7 inç). Öyle üç-dört kameralı bir telefon değil ancak işimi gayet görüyor. SE 2020 daha iyi bir işlemci setine sahip bir telefon. Bence alınabilir, zira zaten Android'e de bakmak istemiyorsunuz.

Bataryayı belirtmeyi unutmuşum, üstte hocamın dediği gibi iPhone batarya konusunda eksik kalabiliyor.

Şu an nadiren çekiyorsanız herkesin belirttiği gibi bir problem yaşamazsınız. Ama ileride fotoğraf ve video çekimini sıklaştırırsanız sorun yaşayabilirsiniz. Özellikle kameranın marifetini görüp, "Ben ne kullanmışım ya." deyip videoya yüklenirseniz 64'ün az gelme ihtimali var. iCloud'a para veririm derseniz hiç sorun olmaz. Ama ileride böyle bir olasılık öngörüyorsanız 128'i düşünün derim ben.

Başka bir yere aktarırsanız hiçbir problem olmaz tabii, bunu düşünemedim başta.

Yanıtlar için teşekkürler. Çok fotoğraf olursa bilgisayara atmayı düşünüyorum ve zaten iCloud alacağım. Bataryaya gelecek olursak gayet düzenli kullanırım telefonu.
Bir sorum daha olacak, batarya konusunda şarj 20 iken şarja takarsam pil sağlığı düşer mi ve şarja kaçta takmalıyım.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı