Çözüldü iPhone SE 2020 açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Kayn

Hectopat
Merhaba, dün maç izlerken telefonu arada elime alıyordum ve hiçbir sorun yoktu. Sonra bir elime aldım, açılmıyordu. Şarjı bitti herhalde dedim, 1 saat şarjda kaldı ama ne şarj oluyor logosu çıkıyor ne de şarja takın logosu. Nasıl bir yol izlemem lazım? Model: SE 2020.

Çözüm
Power + Home + Ses Açma veya Kapama tuşlarından birine ekran gelene kadar basılı tutun. Ekran gelmiyorsa geri yükleme yapmayı deneyebilir veya garantiye yollayabilirsiniz.
1621153554428.png

SE 2. nesil için hard reset o şekilde atılmıyor bilgileri karıştırmayalım.
Recovery mode giriyor mu? Giriyorsa ITunes'ten geri yükleme yapın.
Bende iPhone 5S var sorunumu böyle çözmüştüm.

Hocam. Home tuşu + Power tuşuna basılı tutup açmayı deneyin. Başka şansınız yok.

Power + Home + Ses Açma veya Kapama tuşlarından birine ekran gelene kadar basılı tutun. Ekran gelmiyorsa geri yükleme yapmayı deneyebilir veya garantiye yollayabilirsiniz.

iPhone sökme aletlerin varsa içini açıp bağlatıları iyi yapılmışmı diye bakabilirsin elden aldıysan çoğu plak ve soketlerin düzgün takılmama ihtimali var.
Telefon kasasını kulağına tut çok kısık bir işlemci sesi duyabiliyorsan sorun ekrandadır.

Artı -1 Eksi
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı