iPhone SE 2020 alınabilir mi?

berkecap

Decapat
Sizce hala alınabilir mi 5K fiyatı bulunmakta ve iPhone fiyat performans ürünü diye tanıtıldı. Açıkçası istediğim özellikler sadece sosyal medya kullanımındaki rahatlık ve fotoğraf kalitesi olduğundan RAM'in ve Gigabyte'ın pek büyük önemi yok sadece kaliteli fotoğraflar çekebileceğim bir telefon olarak istiyorum. iPhone 11 ile aradaki 3000 TL'lik fiyat farkına değer mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Şarj anlamında sıkıntı yaratabilir her ne kadar A13 işlemcisi olsa dahi. Günlük kullanımda 4 veya 5 saatlik bir ekran süresi veriyormuş maksimum. Dışarı çıkarken yanınızda powerbank taşımakta sorun görmüyorsanız alınabilir gerçekten benimde beğendiğim bir cihaz. Gerek devasa olmayan boyutu, gerek A13 işlemcisi ve harika perfonmansı. Ama batarya kapasitesi dediğim gibi sıkıntı yaratabilir sadece sosyal medyada takılacaksanız özellikle Instagram için IOS işletim sistemli cihazlar mükemmel bir seçenek. Bütçenizi arttırma şansınız varsa ıPhone 11 almaya çalışın eğer batarya ömrü benim için sıkıntı değil, telefondan çok oyun oynayan birisi değilim, sadece sosyal medya ve arama yapmak için kullanacağım diyorsanız alın güzel cihaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı