iPhone SE 2020 alınır mı?

SE 2020'ye bakmadan önce 3 bin TL civarı telefonları inceledim, o fiyat bandında bile iPhone 7 aynı fiyat bandında bulunan telefonlara benim gözümde hala kafa tutabilecek seviyede. Uzun süre çeşitli markalardan her seviyede Android telefon kullandım ve istisnasız hepsinde pişman oldum, kardeşim iPhone 8 kullandığı için bir süre kendisinden deneyimleme fırsatı buldum ve gerçekten telefon kullandığımı hissettirdi. iPhone kullanmadan atıp tutan arkadaşlara lütfen çevresinde varsa birkaç dakika bile olsa iPhone kullanıp öyle yorum yapmalarını rica ediyorum.

Ben iPhone 7 ikinci el aldim sifir almadim bunu belirteyim fiyati gayet uygun.Dediklerinize katiliyorum.

Xr için bütçe zorlamanı öneririm. İphone Se önerilecek telefon olup olmadığı çok göreceli birşey. Tasarım ve batarya senin için çok önemli değilse adamlarda dünyanın en akıcı yazılımı en iyi işlemcisi var. 4 senelik yazılım desteği ve çok iyi bir kamerası var. Tasarım okeyse direkt al bence .

2 Gün önce AirPods kampanyası ile Vatan Bilgisayar üzerinden 5000+400 TL'ye aldım (size de fırsatları kovalamanızı öneririm herhangi bir sitede aşırı derecede indirim veya kampanyalar olabiliyor) ve birkaç gün sonra telefon elime geçecek, uzun süre kullanım testini yeni bir başlık açarak veya açtığınız başlığa girerim. Şimdiden rahatsız olacağım tek şeyin batarya olacağını düşünüyorum, bundan dolayı aynı fiyat bandında çoğu telefonu inceledim ama yine kalitesi ve uzun süreli yazılım desteği sebebiyle SE 2020 tercih ettim. Neyse dediğim gibi birkaç gün sonra geri dönüp yorumlarımı yaparım, iyi günler.
Hocam ben de telefonu araştırıyorum deneyimlerinizi anlatmanız çok faydalı olur, özellile de şarj konusundaki deneyiminizi merakla bekliyorum.

Şarj süresi nasıl arkadaşlar? Almaya çok yakınım da konuyu tekrar açtım kusura bakmayın.

Günümün 10/12 saati film, dizi ve sosyal medya kullanarak geçiyor. 2 veya 3 kere şarj etmem gerekebiliyor. AirPods kullandığım için Bluetooth açık, ekran parlaklığı %75 ile %100 seviyesinde değişiklik gösterebiliyor. Hızlı şarj adaptörü ve kablosu aldığınız takdirde bu büyük bir sorun haline gelmeyecektir. Performans amacıyla kesinlikle muazzam bir telefon ama şarj süresinin iyi olmadığı da aşikar. Korona döneminde kullanım sürem normal olarak 3-4 katı kadar arttı, günler evde geçmeseydi kesinlikle şarj süresi beni tatmin ederdi.

Geri
Yukarı