iPhone SE 2020 ekranda yatay gri çizgiler çıktı

lwoins

Centipat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba. Başlıkta yazdığı gibi cihazımın ekranında yatay gri çizgiler çıktı. İftardan 10 dakika önceydi cihazda bir sorun yoktu telefonu masaya koyup orucumu açmaya gittim geldiğimde ekranda gri çizgiler çıkmıştı. Ne yapacağım iPhone ekranları da ucuz değil…

Öncelikle merhaba. Başlıkta yazdığı gibi cihazımın ekranında yatay gri çizgiler çıktı. İftardan 10 dakika önceydi cihazda bir sorun yoktu telefonu masaya koyup orucumu açmaya gittim geldiğimde ekranda gri çizgiler çıkmıştı. Ne yapacağım iPhone ekranları da ucuz değil…

Düzeldi mi yoksa hala aynı mı?

Telefonu kenara koyup yaklaşık 2 saat kullanmadım kendiliğinden düzeldi. Telefoncuya götürdüm ısındığı için yapıyor dedi. Bende ısınma sorununun önüne geçmek için pili değiştirdim ve telefonu kılıfsız kullanmaya başladım.

Telefonu kenara koyup yaklaşık 2 saat kullanmadım kendiliğinden düzeldi. Telefoncuya götürdüm ısındığı için yapıyor dedi. Bende ısınma sorununun önüne geçmek için pili değiştirdim ve telefonu kılıfsız kullanmaya başladım.
Eylül'de iOS 17 geldikten ve yükledikten sonra ekranımda ortasından ve solunda ince siyah dikey 2 tane çizgi çıktı, bu çizgiler belirli belirsiz gözüküyordu ve daha sonra bunlar kayboldu. Şu 10 gündür bu çizgiler tekrar çıktı, ölü pixel olsaydı gitme gibi bir ihtimal yoktu diye düşünüyorum ve yine ölü pixel olsaydı beyaz sayfalarda belirgin olurdu ama bu çizgileri gölgelerde belirgin beyazların üstünde belirgin değil. Sizce sorun ne olabilir?

Bende hala cihazı öyle kullanıyorum ara sıra çizgiler geliyor biraz bekleyince geri gidiyor endişelenecek bir durum değil bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı