iPhone SE 2020 için ekran önerisi

Ekstra sebep orijinal parça takmaları. Ekran değiştirmek o kadar basit bir şey değil aktarım yapmak için bir alet kullanıyorlar.
Aslında uyarı verse bile ekrandan sürekli gitmeyen bir şey ise sorun yok benim için.
Temiz işçilik yapabiliyorsaniz sıkıntı yok o zaman, çıkma orijinal parça takıp çip aktarimi yapıyorlar. Hem bu ürünlerin kargo maliyetini göz önüne alınca fiyatlar ile eşit geliyor.
Fiyatlara baktım şimdi yaklaşık olarak yakın fiyatlar evet orayı tercih edebilirim ama şöyle bir sıkıntı var ki ben telefonu gönderince çok daha büyük masraf çıkarma ihtimalleri var mı? Bildiğim kadarıyla telefonu gönderiyoruz ve bize bir fiyat bilgisi veriliyor doğru muyum?

Aslında uyarı verse bile ekrandan sürekli gitmeyen bir şey ise sorun yok benim için.

Fiyatlara baktım şimdi yaklaşık olarak yakın fiyatlar evet orayı tercih edebilirim ama şöyle bir sıkıntı var ki ben telefonu gönderince çok daha büyük masraf çıkarma ihtimalleri var mı? Bildiğim kadarıyla telefonu gönderiyoruz ve bize bir fiyat bilgisi veriliyor doğru muyum?
Uyarıyı ayarlarda bilinmeyen parça olarak veriyor. Ekrandan sürekli gitmeyen bir uyarı değil.

Ayrıca evet, zaten size fiyat bilgisi verilmeden yapılmaz.

Bu fiyata çip aktarımı yapacaklarını düşünmüyorum çünkü riskli ve çok daha ustalık gerektiren kişilerin yaptığı bir işlem. Emin misiniz hocam çip aktarımı yaptıklarından?

Yanlış hatırlamıyorsam yapıyorlardı.

Ekranda değil ayarlarda gösteriyor kendini.

Bir ihtimal Touch ID bahanesi çıkabilir. Durumu izah edersiniz.

Uyarıyı ayarlarda bilinmeyen parça olarak veriyor. Ekrandan sürekli gitmeyen bir uyarı değil.

Ayrıca evet, zaten size fiyat bilgisi verilmeden yapılmaz.
Fiyat bildirisi yaptıklarını biliyorum acaba yaptırmak istemesem kargo fiyatını ne kadar kitlerler? Merak ediyorum. Kargola ücretleri ne kadar olur?
Yanlış hatırlamıyorsam yapıyorlardı.

Ekranda değil ayarlarda gösteriyor kendini.

Bir ihtimal Touch ID bahanesi çıkabilir. Durumu izah edersiniz.
Sorun değil ayarlarda zaten batarya için uyarı var ekran içinde olsa çok bir şey değişmeyecektir. :)

Touch ID çalışır durumda gönderip denemek isterim ama kargo ayağına soyulmam umarım.

ön cam değişimi yaptırın ve mümkünse değişimi izleyebileceğiniz bir yer olsun. Komple ekran değişimi yaptırmayın.

Geri
Yukarı