iPhone SE 2020 için ekran önerisi

NoobEller

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Öncelikle hepinize iyi geceler, iPhone SE 2020 telefonumun ekranını birkaç saat önce spor salonunda kırdım. Yan tarafından darbe aldı Touch ID ve kasada yamukluk bulunmuyor.

Touch ID'nin gitmesini istemiyorum. Şu an aktif çalışıyor. Acaba yeni alacağım erkandaki Touch ID kısmına kendi Touch ID kısmımı entegre edebilir miyim? Bu konuda bilgim yok bilgilendirirseniz sevinirim.

Son olarak sizden ekran ve sıvı bandı bulunan ekstra bir şey almamı gerektirmeyecek bir ürün istiyorum. Orijinal olarak satılıyor mu bu konuda bilgim yok ama orijinal olması şart değil. Ekranı değiştirebilecek tüm ekipmanlara sahibim, orijinal satılıyor ise hem orijinal hem de kaliteli bir iPhone SE 2 için ekran önerisi verebilir misiniz? Tavsiyelerinizi bekliyorum.

TouchID gitmez, düğmeyi ön kamera ve yakınlık sensörlerini alacağınız ekrana aktaracaksınız. Birebir orijinal ürünü sadece Apple Yetkili Servisleri değişimini yapıyor. İnternetten alacağınız ekran ne kadar orijinal denilse de birebir fabrikasyon gibi olmayacaktır.

TouchID gitmez, düğmeyi ön kamera ve yakınlık sensörlerini alacağınız ekrana aktaracaksınız. Birebir orijinal ürünü sadece Apple Yetkili Servisleri değişimini yapıyor. İnternetten alacağınız ekran ne kadar orijinal denilse de birebir fabrikasyon gibi olmayacaktır.
Birebir fabrikasyon takıntım yok kaliteli diyebileceğimiz çin malı saçma sapan ürünlerden değil beni tatmin edecek sorun çıkarmayacak bir şey yeterli. Bu konuda öneriniz var mı? Touch id bilgisi için teşekkürler.

Linkleri yeni düştü. :)

Revize dediği üst camı değişmiş backlight ve iç ekranı orijinal ürünlerdir, sorun yaşamazsınız. Üst camı değişen ekranlar uzun süre teste sokulup öyle satışa koyuluyor.

Ekranı bırakın teknik servis değiştirsin, FPPRO gibi yerler çıkma ekran takıyor. Ufak tuzlu ama değer.
Ufak tuzlu dediğiniz fiyatlar genelde telefon fiyatının yarısı kadar oluyor, zaten yapamayacağını düşünse ürün sormazdı. Ayrıca vidaların yerini doğru takıp hassasiyete önem verirse yaptığı işciliğin FPPRO'dan farkı kalmaz.

Ekranı bırakın teknik servis değiştirsin, FPPRO gibi yerler çıkma ekran takıyor. Ufak tuzlu ama değer.
Neden teknik servis değiştirsin? Çok basit bir işlem batarya değişim işlemlerimi bile kendim yapıyorum sadece parçaları alırken yardım almak için konu açarım ama ekstra sebep varsa duymak isterim.
Revize dediği üst camı değişmiş backlight ve iç ekranı orijinal ürünlerdir, sorun yaşamazsınız. Üst camı değişen ekranlar uzun süre teste sokulup öyle satışa koyuluyor.
Teşekkür ederim galiba revize ekran tercih edeceğim o zaman.

Ufak tuzlu dediğiniz fiyatlar genelde telefon fiyatının yarısı kadar oluyor, zaten yapamayacağını düşünse ürün sormazdı. Ayrıca vidaların yerini doğru takıp hassasiyete önem verirse yaptığı işciliğin FPPRO'dan farkı kalmaz.
Ekran uyarısı verir. Çip aktarımı yapmak için elinde alet olduğunu sanmıyorum.
IMG-20231003-WA0005.jpg

Neden teknik servis değiştirsin? Çok basit bir işlem batarya değişim işlemlerimi bile kendim yapıyorum sadece parçaları alırken yardım almak için konu açarım ama ekstra sebep varsa duymak isterim.

Ekstra sebep orijinal parça takmaları. Ekran değiştirmek o kadar basit bir şey değil aktarım yapmak için bir alet kullanıyorlar.

Teşekkür ederim galiba revize ekran tercih edeceğim o zaman.

Temiz işçilik yapabiliyorsaniz sıkıntı yok o zaman, çıkma orijinal parça takıp çip aktarimi yapıyorlar. Hem bu ürünlerin kargo maliyetini göz önüne alınca fiyatlar ile eşit geliyor.

Temiz işçilik yapabiliyorsaniz sıkıntı yok o zaman, çıkma orijinal parça takıp çip aktarimi yapıyorlar. Hem bu ürünlerin kargo maliyetini göz önüne alınca fiyatlar ile eşit geliyor.
Bu fiyata çip aktarımı yapacaklarını düşünmüyorum çünkü riskli ve çok daha ustalık gerektiren kişilerin yaptığı bir işlem. Emin misiniz hocam çip aktarımı yaptıklarından?

Yeni konular

Geri
Yukarı