iPhone SE 2020 için Powerbank önerisi

dopeboy

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar. Başlıkta da belirttiğim gibi iPhone SE 2020 cihazım için powerbank araştırıyorum. Karşıma birkaç tane powerbank çıktı. Bunlardan birini alabilirim fakat sizin farklı memnun kaldığınız veya duyduğunuz bir powerbank varsa öneri de alabilirim. Dikkat ettiğim en önemli konulardan birisi de telefonun piline en az zarar verecek, orijinal adaptör gücüne (stok 5W) en yakın gücü sağlayan powerbank almak istiyorum. Tavsiyelerinizi bekliyorum, teşekkürler.

Xiaomi 3. nesil 10.000 mAh.
Xiaomi 2. nesil(Redmi) 10.000 mAh.
Anker powercore 10.000 mAh.
Samsung 10.000 mAh.
Belkin 10.000 mAh.

Elinizdeki telefon 18W hızlı şarjı destekliyor. 5W almanız için bir sebep yok. Anker alabilirsiniz hızlı şarj destekliyor ve en kaliteli powerbank'lerden biri. iPhone 8 cihazını da hızlı şarjla baya bir hızlı şarj ediyor diyebilirim.

Elinizdeki telefon 18W hızlı şarjı destekliyor. 5W almanız için bir sebep yok. Anker alabilirsiniz hızlı şarj destekliyor ve en kaliteli powerbank'lerden biri. iPhone 8 cihazını da hızlı şarjla baya bir hızlı şarj ediyor diyebilirim.
Hızlı şarj bataryayı ısıtıyor ve uzun süre kullanımda zarar vermeye başlıyor. Bu yüzden hızlı şarj olmasına gerek yok. Ama siz zaten önerinizi Ankerden yana bildirmişsiniz. Çok teşekkür ederim öneriniz için.

Ben de iPhone SE 2020 128 GB modelini kullanıyorum. Bunu tavsiye ederim, çok iyi.

Fiyat inanılmaz iyi. Anker ile bunun arasında kaldım sanki. Ama bunun fiyatı ankere göre daha cazip şuanda. Ne kadar zamandır kullanıyorsunuz bunu ve kullandıktan sonra telefonunuzun pil sağlığı filan olumsuz etkilenmedi değil mi? Çünkü bende trust marka powerbank vardı. 2 kere şarj ettim pil sağlığım yüzde 2 direk düştü.

Fiyat inanılmaz iyi. Anker ile bunun arasında kaldım sanki. Ama bunun fiyatı Anker'e göre daha cazip şu anda. Ne kadar zamandır kullanıyorsunuz bunu ve kullandıktan sonra telefonunuzun pil sağlığı falan olumsuz etkilenmedi değil mi? Çünkü bende Trust marka powerbank vardı. 2 kere şarj ettim pil sağlığım yüzde 2 direk düştü.

Pil sağlığım halen 100. 7-8 aydır kullanıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı