iPhone SE 2020 + iPad 9 vs iPhone 11

• Konuyu başlatan CBum
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 20
  • Görüntüleme 2B

CBum

Kilopat
Makaleler
4
Yer
Alanya
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci: AMD Ryzen 3 3100 - Anakart: Gigabyte B450M-S2H - Ekran Kartı: Sapphire Pulse RX 6600 - RAM: Adata XPG Gammix 8GB 3200MHz (x2) - SSD: GeIL Zenith R3 High Performance 512GB - HDD: WD Blue 1TB 7200RPM - Kasa: Dark Diamond Pro Mesh - PSU: High Power 500W 80+ Bronze - Monitör: Asus TUF Gaming VG259QR 165HZ 1 ms

İşletim Sistemi: Windows 11 Pro

Telefon: Samsung Galaxy A52
Merhaba, sizce hangi tercih daha mantıklı olur? A52 telefonumu anneme verip bu iki seçenekten birini alacağım. Maksimum bütçe 10.000 TL.

Merhaba, sizce hangi tercih daha mantıklı olur? A52 telefonumu anneme verip bu iki seçenekten birini alacağım. Maksimum bütçe 10.000 TL.

SE 2020 ve iPad tabii ki iPhone 11 değil 12 veya 13 desen başka ama SE 2020 ile 11 ekran batarya kamera dışında fark yok biraz da sana bağlı.

@Leka arada film vs. izlerim diye bakmıştım aslında. Oyun asla oynamam. İş veya okul için de almıyorum.

O zaman tablet almanın hiçbir anlamı yok ki.
Ne bileyim hocam, çok kararsız kaldım :D. FHD IOS keyfi için de alasım gelmişti ancak büyük ihtimal iPhone 11 alırım.

Ne bileyim hocam, çok kararsız kaldım :D. FHD IOS keyfi için de alasım gelmişti ancak büyük ihtimal iPhone 11 alırım.
Bir iPad 9. nesile sahibim ve telefonum S20 FE'den bir şeyler izlemek kat kat daha zevkli. Tek sıkıntısı iPad'i bir yere koyup bırakabiliyorum ama telefonda o kadar rahat olmuyor o. Ses ve görüntü olarak aşırı zayıf iPad 9.

iPhone SE 2020 asla önermem. Bir yıl kullandım ve satıp 11 aldım. Şu an çok memnunum kesinlikle iPhone 11 öneririm. SE 2020 batarya açısından rezalet bu bir. İkincisi de tasarımı çok demode. İnsan yeni telefon almışken yeni telefon almış gibi hissetmek ister. 2014 tasarımı ekran çerçeveleriyle hiç bu hissi vermedi bana. iPhone 11'deki gibi tam ekran bir cihaz kullanmak çok güzel.

iPhone SE 2020 asla önermem. Bir yıl kullandım ve satıp 11 aldım. Şu an çok memnunum kesinlikle iPhone 11 öneririm. SE 2020 batarya açısından rezalet bu bir. İkincisi de tasarımı çok demode. İnsan yeni telefon almışken yeni telefon almış gibi hissetmek ister. 2014 tasarımı ekran çerçeveleriyle hiç bu hissi vermedi bana. iPhone 11'deki gibi tam ekran bir cihaz kullanmak çok güzel.
11 almaya karar verdim en son hocam. Teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı