iPhone SE 2020 iPhone X ile takas olur mu?

baranss

Centipat
iPhone SE 2020 kullanıyorum fakat ekrani artik kucuk gelmeye basladi. Telefon 128 GB ve kirigi degisen parcasi yok. Pil sagligi %85 iPhone X ile basa bas takas edebilir miyim bu telefonu?

Başa baş takaslayacağın model zor bulunur hocam. SE2020 modeli çok tercih edilen bir model değil. Bende kullanıyorum ve yakın zamanda satıp Samsung almayı planlıyorum.

Bence takas etme çünkü x'in işlemcisi daha eski. X'de a11 işlemci se 2020 de ise a13 işlemci var yani se 2 nin işlemcisi iphone 11 ile aynı ve iphone x ios 17 almayacak ama se 2 ios 18 bile alacak. Bence elindeki cihazı kullanmaya devam et.

iPhone SE 2020 kullanıyorum fakat ekrani artik kucuk gelmeye basladi. Telefon 128 GB ve kirigi degisen parcasi yok. Pil sagligi %85 iPhone X ile basa bas takas edebilir miyim bu telefonu?

Kesinlikle takas edilmemeli, iPhone X kronik sorunlu bir telefon, iPhone SE2'ye göre işlemcisi kötü, en az iPhone XS ile takas edilmeli.

Kesinlikle takas edilmemeli, iPhone X kronik sorunlu bir telefon, iPhone SE2'ye göre işlemcisi kötü, en az iPhone XS ile takas edilmeli.

Bence takas etme çünkü X'in işlemcisi daha eski. X'de A11 işlemci SE 2020 de ise A13 işlemci var yani SE 2'nin işlemcisi iPhone 11 ile aynı ve iPhone X iOS 17 almayacak ama SE 2 iOS 18 bile alacak. Bence elindeki cihazı kullanmaya devam et.

Tamamdir cok teşekkür ederim.

Hocam sormayi unutmusum, XS modelinde kronik sorunlar var mi? Yesil cizgi olusmalari falan?

Son düzenleme:
X ile SE2020 takas etmek tamamen saçmalık. Ekran hariç SE2020 her türlü daha üstün. Minimum iPhone 12 mini veya 11 Pro’ya geç SE2020’den.

Yeni konular

Geri
Yukarı