iPhone SE 2020 kameradan ses geliyor

JamesD098

Hectopat
Yer
United States
2 ay önce aldığım iPhone SE 2020 telefonda arka kamerayı açtığımda "cızt" diye ses geliyor. Kapatıp açınca bir süre düzeliyor sonra tekrar başlıyor. Aranızda bu durumu yaşayan var mı arkadaşlar? *iOS sürümüm 15.3

Son düzenleme:
2 ay önce aldığım iPhone SE 2020 telefonda arka kamerayı açtığımda "cızt" diye ses geliyor. Kapatıp açınca bir süre düzeliyor sonra tekrar başlıyor. Aranızda bu durumu yaşayan var mı arkadaşlar?

O ses benim halamın iPhone 11'inde de çıkıyor. Normal bir ses, sonuçta kamera açılıyor.

Bende de var dostum aynı ses. iPhoneların genelinde var bu ses, normal bir ses yani. Uzun süre kamerayı açmayınca çıkıyor genellikle. Art arda kamera açmayı denersen bu sesin çıkmadığını görürsün.

Normal değil kardeşim. Ben servise götürdüm lensinizle alakalı sorun var dediler aldılar. Kamera ve ekran değişti şu an ne ses var ne başka bir şey. Yani bilip bilmeden normal karşılamayın bu durumları.
Sizin durumunuz farklıdır. Bu normal bir şey bilmiyorsanız yorum yapmayın. S21, iPhone 11 ve S10 kameralarından aynı şekilde ses çıkıyor. Kamera kullanılmadığı zaman kilitleniyor falan sanıyorsunuz herhalde.

Normal değil kardeşim. Ben servise götürdüm lensinizle alakalı sorun var dediler aldılar. Kamera ve ekran değişti şu an ne ses var ne başka bir şey. Yani bilip bilmeden normal karşılamayın bu durumları.

Bence de sizin durum farklı olabilir MediaMarkt'da diğer iPhone SE'leri inceledim onlardada vardı ses ve arkadaşımın iPhone 11'inde denedik ondanda geldi.

Yeni konular

Geri
Yukarı