iPhone SE 2020 kılıfına iPhone 8 kılıfı uyar mı?

Logo dışında bir farkı yok diye biliyorum.

Ekranda da herhangi bir uyumsuzluk (ufak da olsa) olmadığını varsayıyorum. Logo dışında fark yok ise arkası tamamen kapalı bir silikon kılıf alınabilir
Ekran için ben termal cam aldım ve SE2020 kenarları kavisli olduğundan ekran kenarları tam oturmuyor. Koruyucu alacağınız zaman buna dikkat edin. Sanırım nano silikonlar falan var. Onlar kıvrılabildiğinden bu sorun olmuyor. Kılıfımı ise resim olarak ekledim, belki fikir verir.

Dosya Ekleri

• WhatsApp Image 2021-01-13 at 22.58.05.jpeg
    WhatsApp Image 2021-01-13 at 22.58.05.jpeg
    152,9 KB · Görüntüleme: 95
Ekran için ben termal cam aldım ve SE2020 kenarları kavisli olduğundan ekran kenarları tam oturmuyor. Koruyucu alacağınız zaman buna dikkat edin. Sanırım nano silikonlar falan var. Onlar kıvrılabildiğinden bu sorun olmuyor. Kılıfımı ise resim olarak ekledim, belki fikir verir.
Nano cam tavsiye ediyorsunuz anladığım kadarıyla, spesifik bir ürün öneriniz var mı cam konusunda? Ayrıca kılıfın linki varsa bakıp incelemem için 😁

Nano cam tavsiye ediyorsunuz anladığım kadarıyla, spesifik bir ürün öneriniz var mı cam konusunda? Ayrıca kılıfın linki varsa bakıp incelemem için 😁
Aynen nano cam. İsmini unuttum. Cam konusunda nano alırsanız hava kabarcıkları olmaz, onun dışında biraz araştırarak alabilirsiniz, spesifik öneri araştırmadığım için yapamıyorum. Kılıfı ise Kıbrıs'ta bir mağazadan fiziksel olarak aldım. O yüzden link veremeyeceğim üzgünüm.

Kılıf için şu: Damla İletişim Apple iPhone 7 - 8 - SE 2020 İçi Kadife Fiyatı (hepsiburada.com)
Nano cam için ise iki aday var: 1) Mopal Iphone 7 / 8 Nano Ekran Koruyucu | Trendyol
2) Kılıfreyonum Apple iPhone 8 Nano Cam Ekran Koruyucu Fiyatı (hepsiburada.com)

Görüş ve önerileriniz nelerdir? Sizce doğru seçim mi yapıyorum hangisi daha iyi?
Kılıfı belirttiğim gibi, nano camı ise ilk maddedekini sipariş ettim. Gelince deneyimimi sizlerle paylaşırım, yardımlarınız için teşekkürler.

Son düzenleme:
Kılıf alana kadar eski iPhone 7 kılıfımı kullanmıştım, 8 kılıflarının sorun çıkarıcağını düşünmüyorum.

Geri
Yukarı