iPhone SE 2020 Pil Değişimi Nasıl Olur?

Cagatay2nd

Hectopat
Daha fazla  
iPhone SE 2020 kullanıyorum ve pil sağlığı kısa sürede epey bir derecede düştü. Pil değişimi yaptırmak istersem eğer daha yüksek mAh pil taktırma gibi şansım var mı? Apple kendisi böyle bir garanti kapsamını sağlıyor mu veya ücretini karşıyalıp da taktırabiliyor muyuz? Sadece aynı mAh değerinde bir pil tekrar takıyor mu Apple herhangi bir ücret almadan? Bilgilendirirseniz sevinirim teşekkürler.

iPhone SE 2020 kullanıyorum ve pil sağlığı kısa sürede epey bir derecede düştü. Pil değişimi yaptırmak istersem eğer daha yüksek mAh pil taktırma gibi şansım var mı? Apple kendisi böyle bir garanti kapsamını sağlıyor mu veya ücretini karşıyalıp da taktırabiliyor muyuz? Sadece aynı mAh değerinde bir pil tekrar takıyor mu Apple herhangi bir ücret almadan? Bilgilendirirseniz sevinirim teşekkürler.

1 yılda nasıl düştü hocam. O kadar dandik mi bu telefonlar.

Herhangi bir apple yetkili bayisine gidip ricada bulunun durumu anlatın halledeceklerdir.

Pilinizde garanti çerçevesinde bir sorun varsa ücretsiz olarak orijinal bir pil takılıyor. Farklı bir pil takılmaz. Garantinin dışında pilde bir sorun varsa da ücretini ödeyerek değiştiriyorsunuz. Daha yüksek kapasitede bir pil takmak istiyorsanız da bunu sizin yapmanız gerekiyor.

Apple'ın garanti ettiği şarj döngüsünü tamamlamadan piliniz öldüyse değişimi ücretsiz yapıyorlar. Ancak şarj döngüsünü aştıysanız ücretli değişim yaparlar. Apple daha yüksek kapasiteli pil takmaz orijinali neyse o.

Bu batarya linkinde sökmek için ekipmanlar mevcut ben bütün bataryaları Deji kullanıyorum ve memnunum toz bandı da alırsan su toz dayanıklılığı da sağlamış olursun.
Kendin değiştirebilirsin ve çok daha ucuza gelir.
Pro tamirden pil hariç kiti alıp Deji'den de bataryayı alırsan hiçbir sıkıntı çekmeden değiştirebilirsin kendin.

Bu batarya linkinde sökmek için ekipmanlar mevcut ben bütün bataryaları Deji kullanıyorum ve memnunum toz bandı da alırsan su toz dayanıklılığı da sağlamış olursun.
Kendin değiştirebilirsin ve çok daha ucuza gelir.
Pro tamirden pil hariç kiti alıp Deji'den de bataryayı alırsan hiçbir sıkıntı çekmeden değiştirebilirsin kendin.

Hocam çakma batarya önermem daha yüksek mAh ama 1-2 aya orijinal bataryadanda kötü olabilir orijinalden şaşmayın.

Geri
Yukarı