iPhone SE 2020 Kapasite Üstü Pil Değişimi

AhmetRyzen, ben 6 saat ekran süresi alıyorum. PUBG Mobile oynamazsan vallahi alıyorsun he.
24 saat içerisinde toplamda 4-5 saat sosyal medya kullanıyorum. Örneğin: Sabah 9 gibi kalkıyorum 30-45 dakika Instagramda takılıyorum daha sonra telefonu köşeye koyuyorum ve okul zamanından önce de biraz daha bakıp okula gidiyorum. Oradan çıkışa kadar da zaten bir şey yapmıyorum çıkışda da 2-3 saat maksimum bakıyorum zaten eve geliyorum ve şarja takıyorum [En azından şu anki A5 2016'da (2900mAh ve ortalama %10-20 civarı kalıyor ve bataryası 4 senedir değişmedi + şişik) öyle yapıyorum] Sizce 1821 mAh batarya değeri beni götürür mü?

Ayrıca 2012 yılında açmış olduğum içi dolu bir iTunes hesabı var ve bunu değerlendirmek için Apple'a yöneliyorum sizce iPhone SE 2020 mantıklı bir seçim mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
24 saat içerisinde toplamda 4-5 saat sosyal medya kullanıyorum. Örneğin: Sabah 9 gibi kalkıyorum 30-45 dakika Instagramda takılıyorum daha sonra telefonu köşeye koyuyorum ve okul zamanından önce de biraz daha bakıp okula gidiyorum. Oradan çıkışa kadar da zaten bir şey yapmıyorum çıkışda da 2-3 saat maksimum bakıyorum zaten eve geliyorum ve şarja takıyorum [En azından şu anki A5 2016'da (2900mAh ve ortalama %10-20 civarı kalıyor ve bataryası 4 senedir değişmedi + şişik) öyle yapıyorum] Sizce 1821 mAh batarya değeri beni götürür mü?

Ayrıca 2012 yılında açmış olduğum içi dolu bir iTunes hesabı var ve bunu değerlendirmek için Apple'a yöneliyorum sizce iPhone SE 2020 mantıklı bir seçim mi?
Gün içerisinde anlattığınız şekilde kullanacaksanız rahat bir şekilde yeter size. Kamerası ve işlemcisi de çok iyi zaten performans konusunda sorun yaşamazsınız. Arkadaşım kullanıyor bu telefonu ve benim de bir iki sefer kullanma şansım oldu. Kamerası cidden çok güzel :D.

Merhaba, gün içinde seni idare edecektir lakin kutu içeriğinde gelen ki erken alırsan kutudan şarj aleti çıkacak, 5W şarj aleti canını sıkabilir. Hızlı şarj özellikli ve sertifikalı adaptör alman daha iyi olur.

İPhone SE 2020'nin 1821 Miliamper pili var. 3 saati kurtarmaz. Üst seviye pil ile de değiştiremezsiniz.
Kullanmadan yorum yapmayın şöyle. Bende SE 2020 var 6 saat ekran süresi veriyor.
Merhaba! Yakın zamanda iPhone SE 2020 almayı planlıyorum ve telefonu sonuna kadar (8 yıl kullanmayı hedefliyorum) kullanacağım gibi. Telefonlarda batarya ömrünü maksimum 2-3 sene diye biliyorum. Yani 2. senenin sonuna doğru değiştirmek daha sağlıklı oluyor.
Sorum şu: Biliyorsunuz ki iPhone SE 2020 1821 mAh bir batarya ile geliyor. Fakat internette gördüğüm kadarıyla deji marka bataryalar iPhone SE 2020 uyumlu 2000+ MAh'lara kadar değer veriyor. Tabii ki orijinal Apple bataryası kadar verim vermez fakat 1821 mAh batarya kapasiteli bir telefon, 2000+ mAh değerinde bir batarya ile çalışabilir mi?

iPhone SE 2020’ye geçmeden 7 Plus kullanıyordum esli pili çöp olmuştu servisinden de uçuk miktarda para istedikleri için deji batarya taktırmıştım. Orijinal pil performansıyla 1:1 çalışıyordu hiç sıkıntı yaşamamıştım.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı