iPhone SE 2020 renk tavsiyesi

SHABBAROS

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Ögrenci
Selam arkadaşlar iPhone SE 2020 modelini satın alacağım ama renk konusun da çok kararsız kaldım kırmızı istiyordum fakat şu an aşırı pahalandı o yüzden ya beyaz ya da siyah seçeneğim var. Öncelikle iki adet kılıf satın aldım spigennin şeffaf ve Armor kılıfları ile kullanacağım telefonu. Siyah olan 7'ye çok benzediği için biraz uzağım fakat beyaza da ısınamadım sizin tercihiniz ne olurdu ve neden olurdu paylaşır mısınız? ☺️

Beyaz kılıf
Siyah kılıf

Ben olsam siyah alırdım. Beyaz iPhone bana hiç hitap etmiyor. Hangi model olursa olsun. Zevk meselesi tabii. Birbirlerinden bir farkı yok. Siyah diye biraz daha soğurur ve dışı ısınabilir ama hiçbir fark yaratmaz yani, en basitinden bunu söyledim. Hiçbir farkları yok.

Benim tercihim şeffaf kılıf ve beyaz telefon olurdu. Telefon rengini güzel durduğundan dolayı, kılıfı ise diğer kılıf modeline göre daha sade ve basit durduğundan dolayı tercih ederdim. Kalın kılıflar telefonu patates yapıyor.

Selam arkadaşlar iPhone SE 2020 modelini satın alacağım ama renk konusun da çok kararsız kaldım kırmızı istiyordum fakat şu an aşırı pahalandı o yüzden ya beyaz ya da siyah seçeneğim var. Öncelikle iki adet kılıf satın aldım spigennin şeffaf ve Armor kılıfları ile kullanacağım telefonu. Siyah olan 7'ye çok benzediği için biraz uzağım fakat beyaza da ısınamadım sizin tercihiniz ne olurdu ve neden olurdu paylaşır mısınız? ☺️

Beyaz kılıf
Siyah kılıf

Ben siyah yandaşıyım fakat çizilmelere karşı sıkıntı olabilir. Yani ne kadar kılıfda kullansanız oluyor bunlar. Beyaz ise IPhone'a yakışan bir renk bence. Hatta siyahtan daha çok yakışıyor. Ama alacak olsam kesinlikle siyah olurdu.

Beyaz kılıf
Siyah kılıf

Kırmızı alın hocam.

Siyah ve beyazları ta iPhone 6'lara kadar benzediği için, iPhone 6 kullanıyormuşum gibi gözükmesin diye kırmızıya talep oluyor, fiyat artışı da doğal. Ben içinizde ukte kalmasın diye kırmızı alın derim. Maddi olarak sıkıntıya sokmayacaksa farkı düşünmeyin bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı