iPhone SE 2020 telefonumun pil ömrü ve kendi pil ömrünüz?

4 aydır SE 2020 kullanıyorum pil sağlığım %96. Ayrıca 3UTOOLS üzerinden baktığım da pil sağlığım %97 olarak gözükmektedir. Şunu da söyleyeyim ilk aldığım zamanlar %20'nin altına düşmemeye ve %80'nin üzerine çıkmamaya çalışıyordum. Son 1.5 aydır hiç dikkat etmeden kullanmaktayım.
%20'nin altına düşürme meselesine katılıyorum fakat %80 muhabbetine pek güvenmiyorum. Döngü süresini kısalttığını düşünüyorum. Ben %20nin altına pek düşürmüyorum ama doldurduğum zaman da %100 olmadan çıkartmıyorum. Bu şekilde nerdeyse 3 ayda %1 düştü. Bakalım ne olacak devamında. Bu 3UTOOLS dediğiniz program nedir? Ne kadar güvenilir bir şirketin?
6 aydır SE kullanıyorum, iPhone'un kendi verisi çok uzun zamandır %95 gösteriyor ama 3utools programında %98. Sanırım 3utools doğrusunu gösteriyor çünkü bu kadar kısa sürede %95'e düşmesi normal değil.
3UTOOLS Apple'dan nasıl daha iyi bilebilir ki pil ömrünü? Bu da bana açıkcası biraz garip geliyor ama evet, insanlar hep söylüyor belli bir seviyeye düştükten pil ömrünün daha hızlı düştüğünü söylüyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı