iPhone SE 2020 vs Huawei P Smart 2019

Bohslmsama

Femtopat
Daha fazla  
Şu anda Huawei P Smart 2019 kullanıyorum, telefonumu seviyorum ancak kamerası beni tatmin etmemeye başladı ve uygulamalarda problem çıkartabiliyor. Şu sıralar SE 2020 benim alım gücüme yaklaşmış durumda ve almayı düşünebilirim. Kamera olarak daha iyi görüntüler elde edebilir miyim? SE2020 fiyatının karşılığını veren bir telefon mu?

Şu anda Huawei P Smart 2019 kullanıyorum, telefonumu seviyorum ancak kamerası beni tatmin etmemeye başladı ve uygulamalarda problem çıkartabiliyor. Şu sıralar SE 2020 benim alım gücüme yaklaşmış durumda ve almayı düşünebilirim. Kamera olarak daha iyi görüntüler elde edebilir miyim? SE2020 fiyatının karşılığını veren bir telefon mu?

Kamera isterseniz S20 fe düşünebilirsiniz.

SE 2020, iPhone 11 ana kamerasını kullanıyor. A13 ile gayet iyi fotoğraflar, portre fotoğrafları çekebiliyor. iPhone kamerası kalitesini seviyorsanız tercih edebilirsiniz. Neutral Cam uygulamasını alarak gece modunda iyi işler çıkartabilirsiniz.

4FD3B90B-1D72-4F18-8BDB-1CB34E8D8874.jpeg
Tatlışı bırakmadan edemeyeceğim. :D

S20 ücretini verebilecek olsam eğer iPhone 11 alırdım.

S20 fe modelinden bahsediyorum hocam.

Kesinlikle pişman olmazsınız.

Arkadaşlar telefonum cenneti boylamış bulunmaktadır, dostlar sağ olsun. Şu anda SE 2020'ye geçiş yapacağım. Bir ay sonra eğer unutmazsam iki telefon arasında karşılaştırmalı olarak uzun test yazısı yazabilirim. Böylelikle benimle aynı durumda olan kişiler bu yazıdan faydalanabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı