iPhone SE 2020 vs Redmi Note 10 Pro

Su değil kezzap

Hectopat
Daha fazla  
Şu an elimde bir adet 4 saat ekran süresi veren ve ses tuşu sallanan bir adet iPhone SE 2020 var. Bunu 8/128 kapalı kutu Redmi Note 10 Pro ile takas etmeye değer mi? Redmi'nin ise tepsi gibi ekranı gözümü korkutmuyor değil. Çok arada kaldım yardım ederseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Onun yerine Galaxy A52 almaya çalışın hocam. Daha kaliteli bir arayüzü var.

Düşünceniz de gayet mantıklı.

Onun yerine Galaxy A52 almaya çalışın hocam. Daha kaliteli bir arayüzü var.

Düşünceniz de gayet mantıklı.
Hocam vazgeçtim galiba iPhone sonuçta satarken değer kaybetmez uzun süre güncelleme alır diye maalesef Android cihazlarda 2 sene sonra firması bile unutmuş oluyor.

Şu an elimde bir adet 4 saat ekran süresi veren ve ses tuşu sallanan bir adet iPhone SE 2020 var. Bunu 8/128 kapalı kutu Redmi Note 10 Pro ile takas etmeye değer mi? Redmi'nin ise tepsi gibi ekranı gözümü korkutmuyor değil. Çok arada kaldım yardım ederseniz sevinirim.
Sessiz moda alma tuşu mu sallanıyor? Eğer öyleyse bendede aynı sorun var acaba tüm Se 2020 lerde bu sorun var mı

Sessiz moda alma tuşu mu sallanıyor? Eğer öyleyse bendede aynı sorun var acaba tüm Se 2020 lerde bu sorun var mı
Aynen hocam sessize alma tuşu çıkır çıkır tuzluk gibi ses yapıyor :D Genpa'ya götürdüm arıza değil dedi kafama yatmadı başka bir sevise götürdüm o da arıza değil dedi ama hala kafama yatmış değil de takmıyorum artık araştırdım iPhone 8'lerde de varmış aynı sıkıntı aynı kasa olduğu için kronik problem

Son düzenleme:
Şu an elimde bir adet 4 saat ekran süresi veren ve ses tuşu sallanan bir adet iPhone SE 2020 var. Bunu 8/128 kapalı kutu Redmi Note 10 Pro ile takas etmeye değer mi? Redmi'nin ise tepsi gibi ekranı gözümü korkutmuyor değil. Çok arada kaldım .

Merhabalar bende iPhone SE 2020 almayı düşünüyorum oyun oynamıyorum günlük kullanım için bana uygun mudur acaba.
Sessiz moda alma tuşu mu sallanıyor? Eğer öyleyse bende de aynı sorun var acaba tüm SE 2020'lerde bu sorun var mı?

Öğrenciyim SE2020 almayı düşünüyorum sizce almalı mıyım sadece Clash of Clans oynuyorum.

Merhabalar bende iPhone SE 2020 almayı düşünüyorum oyun oynamıyorum günlük kullanım için bana uygun mudur acaba.

Öğrenciyim SE2020 almayı düşünüyorum sizce almalı mıyım sadece Clash of Clans oynuyorum.
Günlük kullanım için bu fiyata iPhone 11 işlemcisi alıyosun kardeşim daha iyisi yok en önemli tercih sebebim kibar ve küçük olmasıydı cebimde tepsi taşımak istemem açıkçası alabilirsiniz çok güzel cihaz tek sıkıntısını yukarda belirttim o da şansına .. :)

Geri
Yukarı