iPhone SE 2020 vs Redmi Note 12 Pro

iPhone Mini kasasında bir SE modeli çıkana hiçbir SE modeli alınmaz. Her yönü ile telefon deneyimini kısıtlayan bir cihazdan söz ediyoruz, telefon kullanım sürenin tamamını bakarak geçirdiğin ekranı bile çağlar gerisinde. 2023'te bu kadar 16:9 ekranlı telefon öneren görmeyi beklemiyordum. Bu bütçeyle ikinci elde yurt dışı one plus 9, yurt dışı nothing phone 1, s20fe, oneplus 8 ailesi, bazı yurt dışı infinix modelleri alınabilir. Ya da bütçe arttırmayı deneyebilirsin. Dediğim cihazları biraz bütçe arttırarak sıfır da bulabilirsin.
SE2 alınmaz deyip İnfinix önermek ?😂

iPhone 7 ondan önce de Redmi Note 9 kullanan bir insan olarak uzun ömürlülük benim için daha ön planda hocam.
Uygun fiyata kutulu faturalı iPhone SE2 al geç. Pil sağlına dikkat et. Eğer ki garantili ve pil döngüsü 500’ü geçmemiş, pil sağlığı %80’nin altındaysa kaçırma. Ücretsiz bir şekilde Apple bataryanı değiştirecektir.

Bütçenizin 3k üzerine iPhone SE 2020 64gb satıyorum düşünürseniz. Apple tarafından sıfır orjinal kasa ve orjinal batarya değişimi yapılmış bir cihaz. Üzerinde jelatinleri duruyor, pil sağlığı %100. Beyaz renk cihaz.

SE2 alınmaz deyip İnfinix önermek ?😂
5000 gibi fiyatlara batarya, ekran ve depolama gibi konularda üzmeyecek sıfırı bile bulunabilen modelleri mevcut, daha önce kullanıp memnun kalan bir sürü kişi gördüm. KS daha iyisini isterse başka öneriler de yaptım zaten, fiyat farklarından hangilerinin daha iyi olduğunu anlar bence.

5000 gibi fiyatlara batarya, ekran ve depolama gibi konularda üzmeyecek sıfırı bile bulunabilen modelleri mevcut, daha önce kullanıp memnun kalan bir sürü kişi gördüm. KS daha iyisini isterse başka öneriler de yaptım zaten, fiyat farklarından hangilerinin daha iyi olduğunu anlar bence.
İnfinix arayüzüyle, malzeme kalitesiyle tamamen çöp firma.

İnfinix arayüzüyle, malzeme kalitesiyle tamamen çöp firma.
Ne kadar ekmek o kadar köfte. Yazdığım cihazlar arasında çok daha iyi arayüz ve malzeme kalitesi sunanlar var, tabii fiyat artıyor veya ikinci ele düşüyor. Malzeme kalitesi benim için çok önemli değil, arayüzü bence kötü değil veya 3. parti launcher kullanıcam diyenler için alınabilir. Bu bütçede durum böyle. Alternatiflerle beraber önerimi yaptım ben bundan sonrası konu sahibinin bileceği iş, kendine en uygunu araştırıp bütçesine göre karar verebilir.

Merhaba herkese sayfalar boyu tartışmalar sonucunda sanırım bu noktayı koymam gerekliydi kendim bundan önce 6.4 inç Note 9'dan bile isteye diğer telefonum iPhone 7'ye geçmiştim boyutun küçüklüğü ve garip şekilde Note 9'dan daha akıcı olması etkilemişti benim için. En nihayetinde güzel bir teklifle beraber sıfır ayarında pili 88 seviyesinde bir SE 2020 aldım şu anlık bir iki günlük durum güzel gibi sorusu olan yazabilir teşekkürler.

Merhaba herkese sayfalar boyu tartışmalar sonucunda sanırım bu noktayı koymam gerekliydi kendim bundan önce 6.4 inç Note 9'dan bile isteye diğer telefonum iPhone 7'ye geçmiştim boyutun küçüklüğü ve garip şekilde Note 9'dan daha akıcı olması etkilemişti benim için. En nihayetinde güzel bir teklifle beraber sıfır ayarında pili 88 seviyesinde bir SE 2020 aldım şu anlık bir iki günlük durum güzel gibi sorusu olan yazabilir teşekkürler.
Hayırlı olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı