iPhone SE 2020'den S20 FE'ye geçilir mi?

akans

Centipat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
SE 2020 kullanıyorum. Ekranı ve butonu kırık garantiye göndereceğim ama tahminen 1400 lira gibi bir para çıkaracaklar sanırım. Onun yerine sizce S20 FE alsam mantıklı olur mu?

Tabii ki geçebilirsin S20 FE -SE 2020'ye göre çok üstün bir telefon örnek olarak: 6 GB RAM- 3GB RAM, chipseti daha iyi, CPU freakansı daha iyi, çözünürlük kalitesi daha iyi, batarya kapasitesi 4500mAh- 1821mAh, ekran teknolojisi super AMOLED- IPS LED ve son olarak sar değeri ise 0,241w/kg- 0,98w/kg tek problemi sar değeri yüzünden baş ağrısı sebeplerine yol açar ancak 5-6 saat bakarsanız. ve S20 FE ekranı 120HZ

Tabii ki geçebilirsin S20 FE -SE 2020'ye göre çok üstün bir telefon örnek olarak: 6 GB RAM- 3GB RAM, chipseti daha iyi, CPU freakansı daha iyi, çözünürlük kalitesi daha iyi, batarya kapasitesi 4500mAh- 1821mAh, ekran teknolojisi super AMOLED- IPS LED ve son olarak sar değeri ise 0,241w/kg- 0,98w/kg tek problemi sar değeri yüzünden baş ağrısı sebeplerine yol açar ancak 5-6 saat bakarsanız. Ve S20 FE ekranı 120Hz.

Destek konusunda çekiniyorum. Daha elimdeki telefonun 3-4 yıl ömrü var. Samsung'lar ise 2-3 yılda yavaşlamaya başlıyor.

Samsung telefonlar 2-3 yılda yavaşlamıyor onlar eskidendi. S20 FE gibi bir cihaz çatır çatır 4 yıl civarı idare edebilecek bir telefon. Konunuza gelirsek eğer SE 2020 ile bir sıkıntınız yoksa seviyorsanız geçmenizin bir mantığı yok. Ama derseniz bataryası artık yetmiyor ekranı sevmiyorum geçmek gayet mantıklı olacaktır. Geçerken işlemcinin "Snapdragon" olmasına dikkat edin.

Yeni konular

Geri
Yukarı