iPhone SE 2020'yi kullanmak vs iPhone 12 almak

gaven

Kilopat
Daha fazla  
Selam, açacağım YouTube kanalım için telefonumu kamera olarak kullanmayı düşünüyorum. Belli bir birikmiş param var. iPhone 12 almak mı daha mantıklı, yoksa şu anda kullandığım iPhone SE 2020 yüzde 77 pil sağlığına sahip telefonumun bataryasını değiştirip kullanmak mı daha mantıklı?

Son düzenleyen: Moderatör:
iPhone 12 yerine S22 & S23 modelleri çok daha mantıklı olur. İlla iPhone derseniz de, SE2'den memnunsanız ve sırf video performansı için geçecekseniz değmez.

Selam, açacağım YouTube kanalım için telefonumu kamera olarak kullanmayı düşünüyorum. Belli bir birikmiş param var. iPhone 12 almak mı daha mantıklı, yoksa şu anda kullandığım iPhone SE 2020 yüzde 77 pil sağlığına sahip telefonumun bataryasını değiştirip kullanmak mı daha mantıklı?
Memnunsanız pilini değiştirip kullanmanızı tavsiye ederim.

Hocam bence iphonne SE 2020'yi satıp iPhone 12 almanız daha mantıklı hem işlemci olarak daha iyi ve kamera performasnı olarak da YouTube için işinizi görecektir.

Memnunsanız pilini değiştirip kullanmanızı tavsiye ederim.
telefondan memnunum ancak çok sık video çekeceğim yarı yolda bırakır diye korkuyorum.

iPhone 12 yerine S22 & S23 modelleri çok daha mantıklı olur. İlla iPhone derseniz de, SE2'den memnunsanız ve sırf video performansı için geçecekseniz değmez.
şu anlık pilini değiştirip devam etmek daha mantıklı olacak sanırım.

Geri
Yukarı