iPhone SE 2022 alınır mı?

4000-5000 liralık androidlerde bile oled ekran var ne anlatıyosun.

Aynen tabii. Zıt tek bir şey söyleyemezsin.

Haklısın kardeşim sen o kadar parayı o mükemmel telefona verdin diye kendini avutmaya çalışmıyorsun. Kullandığın telefon olduğu için övüp fanboyluk yapmıyorsun sen onlardan değilsin haklısın hak veriyorum ben sana.

4000 liralık androidlerde bile oled ekran var ne anlatıyosun.
Kardeşim ona baktığında 4000 liralık androidlerde 6 GB ram de var ama hiçbiri iPhone'daki 3 GB ram gibi çalışmıyor. + iPhone SE zaten son teknoloji kamera, son teknoloji ekran, son model tasarım vaadetmiyor. Sana en yüksek donanımı eski tasarımla sunup, iOS ekosistemine dahil olabilmen için ucuz bir yol sunuyor. iPhone SE'yi böyle değerlendirin. Adamlar iPhone 13 Pro Max teknolojisi vaadetmiyor zaten. Ki her şeye rağmen piyasadaki oled ekranlı androidleri de 3'e böler 5'e katlar söyleyeyim. Bir kere gidip de incele şu telefonu eline alıp da. Sonra da gidip 4000 liralık android al eline bir tane.
Argümanlarınla gelsene ad hominem yapmak yerine. Telefonu kullandığım için bu sözleri söylemiyorum. Gerçekten böyle düşündüğüm için bu telefonu kullanıyorum. Farkı ayırt et.

Ucuz falan değil daha ucuza iPhone 11 var ve daha iyi. Telefonda 8k video render mı alıyorsun A15 ne işine yarayacak.

Arkadaş büyük fanboyluk yapmış. Bende 12 Pro Max kullanıcısıyım yanlış anlaşılmasın. Bence şu ana kadar çıkan en berbat iPhone. Ne olduğu hangi segmentte olduğu belli değil. 2000 mAh bir batarya istersen içine dünyanın en iyi optimizasyonunu koy potansiyeli belli. Asla günü çıkarmayacaktır yukarıdaki arkadaş büyük ihtimalle telefonu sadece cebinde taşıyor.

Ucuz falan değil daha ucuza iPhone 11 var ve daha iyi. Telefonda 8k video render mı alıyorsun A15 ne işine yarayacak.
7 sene boyunca gözüm arkada kalmadan güncelleme alacağım mis gibi. Telefona oyun, uygulama indirdiğimde hiç düşünmeyeceğim performansını vs. Nesi daha iyi 11'in? Telefonunla sinema filmi mi çekiyorsun sen de ne işine yarayacak çift kamera büyük ekran?

iPhone 11 veya 12mini varken onu niye alsın millet hadi en kötü xsmax. Şimdi gelip bana işlemci deme o telefonu alan adam alo demek için alıyor sosyal medya için alıyor o ekranı git en boktan Redmi Note 10'un yanına koy onun bile boyutu gövde oranı renkleri daha iyidir. Argüman sunmama gerek yok her şey tüm çıplaklığyla ortada siz görmek istemiyorsunuz.

Bence burda zaman kaybetmek yerine telefonu iade etmeye git.

Telefonun bataryasını tam doldurmuyorum bile. %20 ile %80 arasında şarj edip kullanıyorum. Öyle hesap et günü nasıl çıkardığımı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…