iPhone SE 3 fiyatı düşer mi?

bethyybethh

Decapat
Daha fazla  
Bildiğiniz gibi Apple birçok yeni ürünü tanıttı. SE3'ün güncel fiyatı da zamlarla birlikte 11 bin TL. Sizce bir düşüş olur mu? Ne kadar düşüş olur? Alınır mı? İçime en çok sinen model çünkü.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bildiğiniz gibi Apple birçok yeni ürünü tanıttı. SE3'ün güncel fiyatı da zamlarla birlikte 11 bin TL. Sizce bir düşüş olur mu? Ne kadar düşüş olur? Alınır mı? İçime en çok sinen model çünkü.

Özelliklerini bilmiyorum bakmadım ama Türkiye'de bir şeyi almak için beklediğin her saniye aleyhine yazar.

En iyi ihtimal 9 bine düşer o da bir kaç ay sonra. (yani inşallah öyle umut ediyorum , biraz da totem yapıyorum düşsün diye.)

Hocam bu kur ile biraz zor. SE 3 haberini duyunca bir bakayım dedim çok şaşırdım. XR kasası bekliyordum, kasada hiç bir değişiklik yok.

Hocam daha bismillah telefon çıkalı 1 saat oldu. Büyük ihtimalle artacak Türkiye'de teknolojik bir alet alacaksanız hemen alın çünkü yarın bugünden daha pahalı olur indirim diye bir şey Türkiye'de olmaz.

Telegram'da sağlam indirim olduğu zaman bildirim gönderen gruplar var. İsmini burada veremem ama araştırarak bulabilirsiniz bu grupları. Oradan yakalayabilirsiniz belki geçen gün 1800 liralık Razer kulaklık 400 liraya inmişti 50 stok vardı bildirim düşmüştü hemen.

Hiçbir şeyin fiyatı yakın bir zamanda düşmez hocam. O yüzden ne alacaksanız alabildiğiniz an alın bence.

Düşmesi şöyle dursun, yükselmezse iyidir. Ayrıca o cihaza 11K vermek pek mantıklı gelmiyor bana. Burada suçlu Apple değil, malum kur ve vergi piyasanın canını okuyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı