iPhone SE 3 fiyatı düşer mi?

Telegram'da sağlam indirim olduğu zaman bildirim gönderen gruplar var. İsmini burada veremem ama araştırarak bulabilirsiniz bu grupları. Oradan yakalayabilirsiniz belki geçen gün 1800 liralık Razer kulaklık 400 liraya inmişti 50 stok vardı bildirim düşmüştü hemen.
Hocam burada vermek yasak değil diye biliyorum verebilirsiniz.

Bildiğiniz gibi Apple birçok yeni ürünü tanıttı. SE3'ün güncel fiyatı da zamlarla birlikte 11 bin TL. Sizce bir düşüş olur mu? Ne kadar düşüş olur? Alınır mı? İçime en çok sinen model çünkü.
Dostum selam. Teknosa bir kampanya başlatmış eski cihazını götürüyorsun eğer temiz kullanılmış bir cihaz ise gayet güzel bir fiyata senden alıyor ve iPhone SE alırken o fiyattan düşüyor. Ben dün görür görmez o kampanyadan faydalandım bilgin olsun diye yazıyorum belki bir bakarsın. Siteden de hesaplayabiliyorsun senin telefonuna aşağı yukarı ne kadar değer biçtiklerini. 😉

Bildiğiniz gibi Apple birçok yeni ürünü tanıttı. SE3'ün güncel fiyatı da zamlarla birlikte 11 bin TL. Sizce bir düşüş olur mu? Ne kadar düşüş olur? Alınır mı? İçime en çok sinen model çünkü.

Bu ekonomide fiyatının düşüceğini pek sanmıyorum ama iPhone SE 2020'lere bakabilirsin özellikleri hemen hemen aynı.

Yeni konular

Geri
Yukarı