iPhone SE 3 nasıldır?

Daha fazla  
iPhone SE 3 almayı düşünüyorum da kullanan varsa iyi kötü kullanıcı yorumlarını alabilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Telefon toplam bütçesinin %60 işlemciye ayırmışlar gibi, ama günlük kullanım için düşünüyorum ve uzun süreli en azından 4-5 yıl güncelleme alır diye düşünüyorum. O yüzden bir tık bu telefonu almayı düşünüyorum gibi, batarya kısmına baktığım zaman çoğu insan şikayetçi bir pozisyonda ama 8 saat götürüyor. bu benim için yeterli bir süre olarak düşünüyorum. Diğer tarafından S21 FE var ama Android tarafı beni uzun süreli kullanım üzerinden korkutuyor.

4.7 İnç boyutunda bir ekranın günlük kullanım için ideal olduğunu düşünmüyorum. Kasa - ekran - kamera, önceki nesil SE ve 8 modeli ile benzer. Sırf güncelleme için alınması mantıklı değil. S21 FE'den ziyade, bi' tık daha uyguna S21 alınabilir. Güncelleme desteği konusunda IPhone'lar ile yarışacak seviyede (4 yıl versiyon, 5 yıl güvenlik güncellemesi desteği). Kamera ve ekran avantajını da hesaba katarsak, SE'ye nazaran daha mantıklı.

4.7 İnç boyutunda bir ekranın günlük kullanım için ideal olduğunu düşünmüyorum. Kasa - ekran - kamera, önceki nesil SE ve 8 modeli ile benzer. Sırf güncelleme için alınması mantıklı değil. S21 FE'den ziyade, bi' tık daha uyguna S21 alınabilir. Güncelleme desteği konusunda IPhone'lar ile yarışacak seviyede (4 yıl versiyon, 5 yıl güvenlik güncellemesi desteği). Kamera ve ekran avantajını da hesaba katarsak, SE'ye nazaran daha mantıklı.
S21 Fan edition daha iyi değil mi ? Neden böyle dediniz ?

2022'de çıkan bir telefonun ekranı o şekilde olmamalı bence. Ekran başlı başına alınmama sebebi. Ben önermem.

2022'de çıkan bir telefonun ekranı o şekilde olmamalı bence. Ekran başlı başına alınmama sebebi. Ben önermem.
İşlemciyi çok iyi tutmuşlar, geri kalan her şeyden kısmışlar, ama bugün mağazaya gittiğimde çok sırıtmıyor genel ekran ama maalesef ürün çalışmıyordu görüntü kalitesini fazla göremedim.

İşlemciyi çok iyi tutmuşlar, geri kalan her şeyden kısmışlar, ama bugün mağazaya gittiğimde çok sırıtmıyor genel ekran ama maalesef ürün çalışmıyordu görüntü kalitesini fazla göremedim.
Ekran sorun olmaz diyerek ben de iPhone 7 almıştım ama gerçekten sorun oluyor. Ekranı büyük alternatiflere yönelin bence.

S21 bi' tık daha iyi, ayrıca yaklaşık 1000₺ daha uygun fiyata sahip.
S21:Android 11 (R), S21 FE:Android 12 (S) arasında bir sıkıntı yok değil mi ?

Ekran sorun olmaz diyerek ben de iPhone 7 almıştım ama gerçekten sorun oluyor. Ekranı büyük alternatiflere yönelin bence.
Cebe sığmıyor bu sefer ya, bence telefon biraz küçük olsa benim için daha iyi gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı