iPhone SE 32 GB satın almak

SorrowSong

Hectopat
Daha fazla  
Ben iPhone 6 ve SE arasinda kalmistim ve kucuk telefonlardan hoslandigim icin SE almaya karar verdim. Turkcell Hesabim uygulamasindan baktigim kadariyla SE'nin 32 GB'lik versiyonu var. 32 GB alan bana yeter mi? Cok video cekmem ama fotograf cekerim. Oyun pek oynamam kucuk kart oyunlari felan oynarim. Ve ayrica Apple Store'da fiyati 2400 TL civari. Nereden almaliyim? Hepsiburada gibi sitelerden internet uzerinden almayacagim. Vatan Computer gibi magazalardan alabilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben İphone SE'nin 16 GB lık versiyonunu kullanıyorum. Şuan İnstagram , Twitter , Steam , Facebook , Messenger , Swarm , Whatsapp ve aklıma gelmeyen 3 4 uygulama ve 1000'e yakın fotoğraf var cihazda. Kullanılan 8,9 GB , boş alan ise 3,28 GB. Bence 32 GB yetecektir. Ve SE'nin kasası en çok sevilen kasa ve sen de beğeniyormuşsun bence al derim. Şahsen 2 yıl daha çok rahat kullanırım gibime geliyor benim açımdan. Ben Hepsiburada.com dan satın almıştım orada daha uygundu. Bakabilirsin sende.

Bence I phone SE gereksiz bi cihaz onun yerinde I phone 5 s alınabilir hem görüntü açısından çok benzerler özellik olarak da çok farkı yok fiyat açsından I phone 5 s daha mantıklı geliyor bana

Bence I phone SE gereksiz bi cihaz onun yerinde I phone 5 s alınabilir hem görüntü açısından çok benzerler özellik olarak da çok farkı yok fiyat açsından I phone 5 s daha mantıklı geliyor bana

Iphone SE de bulunan işlemci Apple A9 modeli Iphone 5s de ise A7 modeli var. Ayrıca Iphone SE de 12 MP kamera varken 5s de 8 MP kamera var. Şimdi nasıl fark yok ? Neden üstün özelliklerde bir cihaz almak varken 5s alsın ?

Hepsiburada.com sitesinde güzel kampanyalar olabiliyor oradan alabilirsin, 32 GB yeterli bir depolama. Apple Store'lardan alınabilir veya teknoloji marketler. Migros, Kipa gibi büyük marketlerde de güzel kampanyalar olabiliyor.

Nasil gereksiz. Hocam baya fark var aralarinda. Ayrica 6 ve alti model almak istemiyorum.

Hepsiburada.com sitesinde güzel kampanyalar olabiliyor oradan alabilirsin, 32 GB yeterli bir depolama. Apple Store'lardan alınabilir veya teknoloji marketler. Migros, Kipa gibi büyük marketlerde de güzel kampanyalar olabiliyor.
Tesekkurler ama internet uzerinden almak istemiyorum. Turkcell de 2000 tl. Magaza da biraz daha fark olsa ideal bir fiyat. Ama daha iyi bir sekilde bulursam alirim.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı