iPhone SE gece boşta şarj yiyor

Yememesi mi lazim? Wi-Fi acik birakirsam S9'da -ki pil omru gayet gayet iyi- %10 batarya yiyor kapaliysa 4-5 yiyor. Bu kadar pimpirikli olmayin yahu alet acik duruyor kendi icinde ufak ufak islemler yapiyor bu aletler surekli acik. Birisinin dedigi gibi gidin kapatin yemiyecekse. Tamamen normal bir telefon ve kac yasinda alet. Eski telefonum 3 sene sonra kullanmadigim zaman saatte %5 yiyordu bu kadar dert etmiyordum rica ederim 8 saatte yesin %5. yaklasik 7 gunde hiç kullanamzsan sarji biter demek bir mantik hesabi yapin Allah rizasi için.
Bu kadar atar yapmanızın manası yok. Adam düzgün bir şekilde sorusunu sormuş. Benim S3 Mini'm vardı, -hala duruyor emektar- şarjı %100 iken sabah olunca bitiyordu. Bataryayı değiştirdim sorun düzeldi.

Bu kadar atar yapmanızın manası yok. Adam düzgün bir şekilde sorusunu sormuş. Benim S3 Mini'm vardı, -hala duruyor emektar- şarjı %100 iken sabah olunca bitiyordu. Bataryayı değiştirdim sorun düzeldi.
Atar? Mantiga davet ettim. Bu sitenin floodu da random mantik eksikligi bulunan arastirma yapilmadan rastgele sorulan sorulardan olusuyor olsa gerek. Dusuncelerimi gayet net sekilde belirttim. Adam gibi de kendi deneyimlerimi anlatarak sorusunun arastirma eksigini tamamlayacak sekilde cevabini vermek oldu. Tekrar okuyunuz

Atar? Mantiga davet ettim. Bu sitenin floodu da random mantik eksikligi bulunan arastirma yapilmadan rastgele sorulan sorulardan olusuyor olsa gerek. Dusuncelerimi gayet net sekilde belirttim. Adam gibi de kendi deneyimlerimi anlatarak sorusunun arastirma eksigini tamamlayacak sekilde cevabini vermek oldu. Tekrar okuyunuz
Öncelikle Türkçe karakter ve kelimeler kullanabilirsiniz. Buraya zaten soru sorarak çözümü araştırıyorsunuz.

Öncelikle Türkçe karakter ve kelimeler kullanabilirsiniz. Buraya zaten soru sorarak çözümü araştırıyorsunuz.
Buyrun yazilimla ugrasirken UK English klavye ile siz yaziniz. Kusura bakmayin ugrasmaya gerek bir durum bulamiyorum el aliskanligim kalmadi TR Q klavyeye. Lutfen arguman sunarken eksik aramayi birakiniz

Hocam 10 seneden fazla, 3GS modeliden beri iPhone kullanırım bence bu durum iPhone için son derece normal. Pil kullanımı hiç bir zaman normal olmadı iPhone cihazlarda. SE 1. nesil mi yoksa 2. nesil mi bilmiyorum arkadaş belirtmemiş ama özellikle 1. nesil ise son derece normal.

Arka planda öncelikle sistem servisleri sürekli çalışır. O kadar ayar var ki göstersem siz de normal dersiniz :)

O değilde, 4, 4s, 5s kullandım, 5s'den sonra bir daha iPhone almadım. Yani bayağı uzun zaman olmuş.. Ben 5s aldığımda, 6 yeni çıkmıştı.. Bazen sabah, cihazı elime alırdım, bakardım şarj bitmiş.. Şarj'a koyardım, %5 doldurmadan, bootlamazdı. Çok sinir bozucu bir durumdu..

O değilde, 4, 4s, 5s kullandım, 5s'den sonra bir daha iPhone almadım. Yani bayağı uzun zaman olmuş.. Ben 5s aldığımda, 6 yeni çıkmıştı.. Bazen sabah, cihazı elime alırdım, bakardım şarj bitmiş.. Şarj'a koyardım, %5 doldurmadan, bootlamazdı. Çok sinir bozucu bir durumdu..

Şarj konusuna el atıp şu sorunu çözseler tüm mesele çözülecek ama yok inat ettiler. Eski yeni farketmiyor tüm cihazlarda tek sorun :) Severek kullanıyorum ama ara sıra can sıkıyor maalesef.

Ben de 3.5 aydır SE 2020 kullanıyorum akşam uçak modunda benim de %4-%5 gidiyor oldukça normal fazla takılmayın (pil sağlığı %99)

Geri
Yukarı