iPhone SE hangi renk alınmalı?

Ester Han

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, yakın bir süre içerisinde bir iPhone SE 2020 almayı düşünüyorum. Fiyatı ve özellikleri çok cezbedici geldi. Siyah rengine pek sıcak bakmıyorum soyulmalar ve darbe aldığında direk soyulup kendini belli etmesinden dolayı. Beyaz veya kırmızı beni çok cezbediyor. Kırmızının üstüne başka renk kılıf pek yakışmıyor ama kırmızı rengi çok güzel. Beyazda çok klasik oldu artık. Kırmızıdan sizce zaman geçtikçe sıkılır mıyım? Siz hangi rengi tercih ederdiniz ve neden?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, yakın bir süre içerisinde bir iPhone SE 2020 almayı düşünüyorum. Fiyatı ve özellikleri çok cezbedici geldi. Siyah rengine pek sıcak bakmıyorum soyulmalar ve darbe aldığında direk soyulup kendini belli etmesinden dolayı. Beyaz veya kırmızı beni çok cezbediyor. Kırmızının üstüne başka renk kılıf pek yakışmıyor ama kırmızı rengi çok güzel. Beyazda çok klasik oldu artık. Kırmızıdan sizce zaman geçtikçe sıkılır mıyım? Siz hangi rengi tercih ederdiniz ve neden?
Hocam ben şu an sevdiğim rengi söyleyeceğim herkes öyle söyleyecek kendinize alıyorsanız kendiniz seçmeniz lazım tabi bana alıyorsanız ben seçerim :D.
Hocam ben şu an sevdiğim rengi söyleyeceğim herkes öyle söyleyecek kendinize alıyorsanız kendiniz seçmeniz lazım tabii bana alıyorsanız ben seçerim :D.

Bu arada konuyu saptırmadan söyleyeyim iPhone SE 2020 oyun oynuyorsanız veya telefonu günlük sık kullaniyorsaniz bataryası yeterli olmayacaktır.

Bana da kırmızı hoş geliyor. İleride sıkılıp sıkılmayacağını bilemem.
Bazı arkadaşlarım beyaz alıp üstüne kırmızı kılıf almamı söyledi. Kılıfsız telefon kullanan biri değilim. Kırmızı alsamda kılıf takıcam. Şeffafları seviyorum ama çok çabuk sararıyorlar. açıkçası öğrenciyken 2 ayda bir kılıf alamam :( şeffaf olmayan bir kılıf alınca da telefon gözükmüyor. Ama şuanki telefonumda da 2 yıldır kırmızı kılıf kullanıyorum. Sıkılırım diye korkmuyor değilim.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı