iPhone SE iOS 11 Beyaz WiFi ve Bluetooth Sorunu

Efe Akata

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar öncelikle iPhone SE cihazımdan 1-2 ay önce almaya başladım bu hatayı. WiFi ya da Bluetooth kullanımında sorun yaşamıyorum fakat böyle yapması pek hoşuma gidiyor değil.
Bu fotoğrafta gördüğünüz gibi ayrıca üstte de kapatırken yakınlardaki WiFi alanları yarına kadar kesiliyor hatası veriyor. Acil yanıt verebilirseniz sevinirim ayrıca cihaz değişim cihazı.

1B992F97-3A50-4AEC-8C8C-92DD70F8540B.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu bir sorun değil. iOS 11'den sonra tüm telefonlarda böyle oldu. Kalıcı olarak kapatmak istiyorsanız Ayarlar'dan kapatacaksınız. Panelden sadece Hücresel Veri tamamen kapatılıp açılıyor.

Bu bir sorun değil. iOS 11'den sonra tüm telefonlarda böyle oldu. Kalıcı olarak kapatmak istiyorsanız Ayarlar'dan kapatacaksınız. Panelden sadece Hücresel Veri tamamen kapatılıp açılıyor.
O konuda haklısınız bende bilincindeyim fakat ben hiç bir arkadaşımda bu hatayı gözlemleyemedim wifi ağları yarına kadar kesiliyor diyor. Bunun kapatıp açmakla alakası yok sanırsam.

Şundan bahsediyorum.

Dosya Ekleri

• F10F1C73-DFA8-4867-B70B-3A8F480D2A63.png
    F10F1C73-DFA8-4867-B70B-3A8F480D2A63.png
    172 KB · Görüntüleme: 208
Hata yok ki. Arkadaşlarınız iOS 11.2.1'e güncellediğinde onlarda da denetim merkezi bu şekilde çalışacaktır. Eğer daha eski iOS 11 sürümlerini kullanıyorlarsa onlarda da yalnızca bağlantı kesiliyor ancak kapalı gibi görünüyor. Onların da ayarlara girmesi gerek kapatmak için.

iOS 11 ile denetim merkezinden Wi-Fi ve Bluetooth'un yalnızca bağlantısını kesip tekrar bağlantı yapabiliyorsunuz. Bağlantı kesildiğinde de ikonlar beyaz oluyor. Kapatmak için ayarlara girmeniz gerek.

Bu bir hata degil. Cevredeki daha once bagli oldugunuz WiFi ile iliskisini bir sure kapatiyor.

1ACDD692-CFEA-4203-9F90-833A57B80BA2.jpeg

Arkadaşların da dediği gibi bu hata değil. Bir nevi mola vermek gibi düşünün. Wi-fi ayarını beklemeye almış gibi oluyor. Tamamen kapatmak istersen ayarlardan kapatman gerekiyor.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı