iPhone SE iOS 14.6 Wi-Fi çubuğunun yanında dönen işaret nedir?

Emir Bozat

Hectopat
Yer
Yalova/Merkez
Daha fazla  
Meslek
Öğrenciyiz aga.
15 dakikadır Wi-Fi çubuğunun yanında bir şey dönüyor. Aynı durum mobil veri kullanımı içinde geçerli. Wi-Fi'yi veya mobil veriyi kapattığımda o işaret gidiyor. Sorun ne olabilir? Hack ile mi ilgilidir yeniden başlatınca gitti.

Hayır hack vb. bir durum değil. O işaret internetiniz kullanılarak bir indirme veya yükleme işlemi yaptığınızı gösteriyor. Arkada bir oyun indiriliyor ve bir sayfa yükleniyor olabilir. Bu işaret Instagram gibi uygulamalarda da çıkar. Kısaca sadece internet kullanıldığınız zaman üst tarafta bir ikon çıkar.

Hayır hack vb. bir durum değil. O işaret internetiniz kullanılarak bir indirme veya yükleme işlemi yaptığınızı gösteriyor. Arkada bir oyun indiriliyor ve bir sayfa yükleniyor olabilir. Bu işaret Instagram gibi uygulamalarda da çıkar. Kısaca sadece internet kullanıldığınız zaman üst tarafta bir ikon çıkar.

Hocam her şey kapalıydı hücreseli açtım tekrar geldi ben bir şey indirmedim yeniden başlatıncaya kadar gitmedi.

Ayarlara girin. En üst tarafta isminiz yazıyor ona tıklayın. Daha sonra iCloud’a tıklayın. Açılan pencerede fotoğraflar seçeneğinin yanında açık yazıyorsa açıktır.

iCloud fotoğraflar açık mı? Sanırım açık. Arkada ICloud'a yedekleme yapıyordur. Bence sorun yok cihazınızda.

Bu var hocam ama fotoğraflar olduğunu nereden anlayabilirim ya bir hackler beni dinlemek için arkadan bir program indiriyorsa.
D64A9524-6933-4B26-8EFB-39E6E5DBAEA5.png

Tamam iCloud Fotoğraflar açık. Arkada o yükleme yapıyordur. Hocam biraz sakin olun hacklenme gibi bir durum söz konusu olmaz. Eğer bilmediniğiniz profiller indirdiyseniz sorun var. Ama uygulamaları App Store’dan indirdiyseniz sorun yok.

Tamam iCloud fotoğraflar açık. Arkada o yükleme yapıyordur. Hocam biraz sakin olun hacklenme gibi bir durum söz konusu olmaz. Eğer bilmediniğiniz profiller indirdiyseniz sorun var. Ama uygulamaları App Store'dan indirdiyseniz sorun yok.

Bütün uygulamalar App Store'dan indirildi ama ya iCloud değilse ya bir hacker bir şey indirdiyse.

Geri
Yukarı