iPhone SE iyi mi?

Bir tane ince kasa powerbank al zaten çok hızlı şarj oluyor pili küçük olduğundan dolayı da büyük powerbank almana gerek yok. Tüm hepsini çok rahat yapabilecek bir telefon.
Teşekkür ederim bakayım duruma göre powerbank alabilirim iyi fikir.
Gayet güzel telefondur hocam. Zaten Apple model telefonlarda kasma, donma gibi sorunlar yok. Kamera deseniz zaten anlatmaya gerek yok. Güle güle kullanın gerçekten güzel bir telefon.
Çok teşekkür ederim. O konularda şüphem yok zaten işlemciye kameraya güvenerek aldım. Tek korkum bataryadan yana ama bakacağım duruma göre öbür arkadaşın dediği gibi bir powerbank alırım

Çok teşekkür ederim. O konularda şüphem yok zaten işlemciye kameraya güvenerek aldım. Tek korkum bataryadan yana ama bakacağım duruma göre öbür arkadaşın dediği gibi bir powerbank alırım.

Kesinlikle küçük bir batarya her türlü yeterli olacaktır pili küçük olduğu için direk hızlıca %80'e kadar şarj edersin.

Çok teşekkür ederim. O konularda şüphem yok zaten işlemciye kameraya güvenerek aldım. Tek korkum bataryadan yana ama bakacağım duruma göre öbür arkadaşın dediği gibi bir powerbank alırım

Hocam evin içinde priz var zaten. Dışarı çıktığınızda da ne kadar telefona bakabilirsiniz ki? Her türlü şarj olarak da götürür bence sizi.

Hocam evin içinde priz var zaten. Dışarı çıktığınızda da ne kadar telefona bakabilirsiniz ki? Her türlü şarj olarak da götürür bence sizi.

Uzun yolda, veya sabah 9 da okula gidiyorum 5 de çıkıyorum o sürede vs diye diyorum.

Kesinlikle küçük bir batarya her türlü yeterli olacaktır pili küçük olduğu için direk hızlıca %80'e kadar şarj edersin.

Bakalım kargoya verilmiş telefon gelir pazartesi salı yazarım buraya tekrar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayırlı olsun, güzel tercih. 3 aydır kullanmaktayım ve en ufak donanım/yazılım kaynaklı sorununu görmedim. Batarya tarafında fazla beklentin yoksa seni rahatlıkla taşıyacaktır cep roketi.

Hayırlı olsun, güzel tercih. 3 aydır kullanmaktayım ve en ufak donanım/yazılım kaynaklı sorununu görmedim. Batarya tarafında fazla beklentin yoksa seni rahatlıkla taşıyacaktır cep roketi.

6 yıllık iPhone 6S kullanıyorum. Bundan önce babamındı. Babam hafıza yetersizliğinden ötürü yeni telefona geçince ben kondum bu telefona. Zerre kasma yapmıyor. Son yazılım güncellemesini de aldı. Apple yapıyor bu işi.

Not: Apple'larda kronik bir sorun, şarjınız %1'e düştüğünde yavaş yavaş kasmaya başlıyor. Şarja takınca sorun ortadan kalkıyor.

Evet arkadaşlar iphone se telefonum bugün elime ulaştı 5-6 saattir kullanıyorum. Öncelikle bataryadan başlayayım, şarj 98 di başta. Şuan 22 bu süre zarfında 4 saat 48 dakika ekran süresi elde ettim ve bu gidişle 6 saati zorlayabilirim. Yeri geldi skype da konuştum müzik dinledim Instagram whatsapp kullandım vb. Alırken tereddüttetteydim batarya konusunda ancak beklediğimden çok çok iyi çıktı şuanlık şükürler olsun. Telefonun akıcılığı hızı özellikle kamerası muazzam. Evde xiaomi poco x3 pro, Samsung note 10 lite ve Oppo reno2 Z var hepsinden iyi çekti tek kameraya rağmen. Alacaklara tavsiye ederim tereddütte kalmayın... sorunuz olursa yazabilirsiniz seve seve yazarım.

Evet arkadaşlar iPhone SE telefonum bugün elime ulaştı 5-6 saattir kullanıyorum. Öncelikle bataryadan başlayayım, şarj 98'di başta. Şu an 22 bu süre zarfında 4 saat 48 dakika ekran süresi elde ettim ve bu gidişle 6 saati zorlayabilirim. Yeri geldi Skype da konuştum müzik dinledim Instagram WhatsApp kullandım vb. alırken tereddüttetteydim batarya konusunda ancak beklediğimden çok çok iyi çıktı şu anlık şükürler olsun. Telefonun akıcılığı hızı özellikle kamerası muazzam. Evde Xiaomi POCO X3 Pro, Samsung Note 10 Lite ve Oppo Reno2 Z var hepsinden iyi çekti tek kameraya rağmen. Alacaklara tavsiye ederim tereddütte kalmayın... Sorunuz olursa yazabilirsiniz seve seve yazarım.

Hayırlı olsun tekrardan. Arka planda uygulama yenilemeyi kapatabilirsin ve ben GPS'i kapattım pek kullanmadığım için kullandığım zaman açıyorum şarjımı yememiş oluyor. Bunun yanında 20 altına şarjı pek düşürmemeye çalışın gerisi önemli değil.

Geri
Yukarı