iPhone SE nasıl?

Hocam 3-4 yıl kullanımı geçiceksiniz önce. iPhone bataryaları hele 1900 MAh'lık bir batarya 1 yıl sonra ömrünü tüketiyor diyebilirim. Yani elinize aldığınızda şarjın anlık düşüşünü gözle.
Görebileceksiniz. Ki attığım videoda 0 telefonun kullanım hali adama yetmiyor, bunun şarj döngüsü var, pil sağlığı hep aynı kalmayacak. Yeri gelecek sana 4 saat gider o telefon yeri gelecek 2 saat gidecek yani zaman geçtikçe. Lakin Android de öyle bir problem yok (önermiyorum) ama alıyorsun daha ucuza 4000MAh'lık bir bataryalı telefon şarja bakmakla işin bile olmuyor.
iPhone alınacaksa büyük modeller alınmalı bence yoksa düşük modellerin batarya performansını ben beğenmiyorum. Ama sen kafana koymuş gibisin :) hayırlısı olsun hakkında.
Batarya değişimi elbet yapılıyor onu söylemeyi unutmuşum, ama ne kadar sağlıklı bilemiyorum.
Bir yıl ara ile kendi servisinde değiştiririm bataryasını sıkıntı yok.

Usta ben şahsen kullanıcısıyım. Çok memnunum. 64gb var bende ilk çıktığı zaman almıştım. Şimdi aynı fiyatlara 128gb var kesinlikle onu tercih edin. Apple kalitesi. Dayanıklılığı ortada, güncelleme konusu ortada.

Discord ortamı olsa daha rahat konuşurduk. Apple'a güveniyorum. Bence bir telefonu aldığında bile senin hoşuna gidiyorsa onu kullanmalı bir kişi bence. Okul ortamlarında da işimi görür rahatça, diye tahmin ediyorum.

Discord ortamı olsa daha rahat konuşurduk. Apple'a güveniyorum. Bence bir telefonu aldığında bile senin hoşuna gidiyorsa onu kullanmalı bir kişi bence. Okul ortamlarında da işimi görür rahatça, diye tahmin ediyorum.

Al o zaman. Başka seçeneğin yok? Android istemiyorsun.

Android istememe sebebiniz sevmediğiniz için mi ? SE fiyatına çok daha iyi Android cihazlar var. Geçenlerde test etme şansım oldu SE'yi ve ekranı gerçekten çok küçük.

Yeni konular

Geri
Yukarı