iPhone SE vs. 11 vs. Note 10VS. Poco F2 Pro vs. Oppo reno 4 Pro

Bütçe
7000

ErenTURANLI

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar yardımcı olabilir misiniz bana?
iPhone SE 2020 kullanıyorum iki aylık cihaz 64 GB aldım ama pil yetmiyor bununla beraber daha büyük ekran istemekteyim artık ama olmazsa olmaz değil pil çok önemli. Değişiklik yazmalı miyim su telefonlardan birine geçmeli miyim geçmemeli miyim? Eğer geç bence diyorsanız hangisi daha iyi bir karar olur bir tavsiyede bulunur musunuz?
Öncelik siram.
1-iPhone 11 64 (bütçemden dolayı)
2- Xiaomi Note 10 (lite modeli değil düz)
2- Xiaomi Poco F2 Pro.
3- Oppo reno 4 Pro.
Arkadaşlar SE'den geçmeye deget mi değerse hangisine geçeyim sizce?

Dediğiniz cihazların hepsi iPhone 11 hariç SE'den performans açısından kötü. Yukarıda saydıklarınız dışında pil için bütçenizin yarısı olan M51 öneririm onun dışında yukarıdan ise Poco F2 Pro diyorum ama 11 dışındaki cihazlardan performans kaybına uğrayacağınızı unutmayın derim.

iPhone 11 kullanıyorum beni 1 gün çok rahat götürüyor bazen 2 gün bile dayandırdığı oluyor. Oyunlardaki performansını söylememe gerek bile yok sanırım :). Örnek vereyim en son 08.01.2021 cuma günü 23.51'de şarjdan çıkartmışım cumartesi 5 saat 38 dakika bakmışım (instagram, snapchat vb. uygulamaları ağırlıklı kullanıyorum.) bu mesajı yazarken halen daha %53 şarjım var ve ben %20 altına düşürmeden şarja taktığımı varsayarsam yaklaşık aralıksız olarak bir 4 saat daha götürecektir beni %20 düzeyine kadar.

Son düzenleme:
Dediğiniz cihazların hepsi iPhone 11 hariç SE'den performans açısından kötü. Yukarıda saydıklarınız dışında pil için bütçenizin yarısı olan M51 öneririm onun dışında yukarıdan ise Poco F2 Pro diyorum ama 11 dışındaki cihazlardan performans kaybına uğrayacağınızı unutmayın derim.
Nasıl bir performans düşüklüğünden bahsediyoruz yani alacağım cihaz beni rahatlıkla iki veya üç sene götürmeyecek mi Şöyle izah edeyim daha önceden lite modelini kullandımBazı kronik problemler olması haricinde performansta herhangi bir sıkıntı yaşamadım çok aşırı hız arayan biri değilim normal sosyal medya takılıyorum oyun oynamıyorum benim işim kamera. oyun oynamıyorum benim işim kamera Pil ve ekranla İşim derken aradığım

Pil konusunda ne işlerde kullanacaksınız telefonu? Uzun ekran süreleri için Android daha mantıklı, SE bir günü çıkartır ama Android rakiplerinin gerisinde kalır elbette, Mi 10T için bütçeniz yeter mi bilmiyorum. F2 Pro da iyi bir ekran süresi sunar.

Pil konusunda ne işlerde kullanacaksınız telefonu? Uzun ekran süreleri için Android daha mantıklı, SE bir günü çıkartır ama Android rakiplerinin gerisinde kalır elbette, Mi 10T için bütçeniz yeter mi bilmiyorum. F2 Pro da iyi bir ekran süresi sunar.
Pil konusu su ilaç mümessiliyim sürekli dışarıdayım eczane doktor ziyareti gerçekleştirdiğim için araçta şarja takamiyorum sürekli ve navigasyon çok kullanıyorum o nedenle pil önemli kamerada seviyorum foto çekmeyi Kamera önemli ekran buyuruda büyük olması güzel olur tabi. Aklımda xiaomi note 10(sıfır) xiaomi note 10 pro (5 aylık ikinci el) buldum bunlar var ama korkuyorum işlemci çok mu kötü diye

Pil konusu su ilaç mümessiliyim sürekli dışarıdayım eczane doktor ziyareti gerçekleştirdiğim için araçta şarja takamiyorum sürekli ve navigasyon çok kullanıyorum o nedenle pil önemli kamerada seviyorum foto çekmeyi Kamera önemli ekran buyuruda büyük olması güzel olur tabi. Aklımda xiaomi note 10(sıfır) xiaomi note 10 pro (5 aylık ikinci el) buldum bunlar var ama korkuyorum işlemci çok mu kötü diye
İşlemci çok rahat götürür hocam, yurtdışı bakarsanız K30 3000 civarına satılıyor, 50 TL'ye de IMEI atıyorlar. Note 10 ile Pro arasında RAM ve depolama farkı var, gereksiz yani ama şahsen bu bütçede 0 alınacaksa amiral gemisi almak daha mantıklı.

Yeni konular

Geri
Yukarı