iPhone SE vs iPhone 6

Batarya konusunda iyi diyemem anlattigim durumlari yasiyorum, Ekranin kucuk olmasi da pek iyi bir durum degil bence ama alabilcegim en uygun iphone olarak bu telefon vardi. Performans konusunda bir sikinti yok. Su batarya durumunun hala normal oldugunu dusunmuyorum gerci pek geri donus yapan olmamis bu durumla ilgili yardimci olabilecek biri var mi eger anormal bir durumsa servise yollayacağm telefonu.

Batarya konusunda iyi diyemem anlattigim durumlari yasiyorum, Ekranin kucuk olmasi da pek iyi bir durum degil bence ama alabilcegim en uygun iphone olarak bu telefon vardi. Performans konusunda bir sikinti yok. Su batarya durumunun hala normal oldugunu dusunmuyorum gerci pek geri donus yapan olmamis bu durumla ilgili yardimci olabilecek biri var mi eger anormal bir durumsa servise yollayacağm telefonu.
Ben normal dedim ya.

onları alır 1 2 yıl kullanırsın iphone alır 4 yıl kullanırsın vede güncel oyunlardan mahrum kalmassın .

Ayrıcada geniş ekranda ki oyun zevkini küçük telefonlar veremez .
Siz bunu neye dayanarak diyorsunuz? Gelip burada iPhone fanboyluğu yapıyorsunuz. Gördük iPhone 6'nın kırmızı ekranını 6 Plus'ın bükülme sorununu :) Note 5 kullanıyorum alalı 8 ay oldu hiç bir sorunla karşılaşmadım. Sanki Note 5 4 yıllık telefonda buna dayanarak konuşuyorsunuz gibi. Bu arada Note 5 iPhone 6'dan daha güçlü bir cihaz bunu bir anlasanız. Bir şey bilmeden gelip iPhone fanboyluğu yapmak bilmiyorum. Bu arada Note 5 sizi hayatta üzmez. iPhone SE veya Note 5 arasında tercih yapın. Ben olsam SE alırdım. Tabi ki sizin tercihiniz. Bu arada alacaksınız 64 gb alın. 16 gb oyun için yetmeyeceğini sanıyorum.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı