iPhone SE vs XR

Hocam eşekten inip (Xiaomi 7A) ata bineceğim için çok umursayacağımı düşünmüyorum.

Dedikleriniz doğrudur hocam ama hayatım boyunca Samsung, Android kullanmış biri olarak gına geldi. Fark beni etkilemez demişsiniz, fiyatı azcık da olsa etkileyebilir. Iphone SE daha çok yattı kafama.
Tercih sizin şahsen ben de iPhone'u seçerdim. Şimdiden hayırlı olsun.

SE ile XR arasındaki fark bence sadece orta tuş o da sana kalmış hangisini tercih edersen teknik özelliklerinde aman aman bir fark yok bana kalsa XR al derim çünkü XR Apple'ın gizli silahı kullanınca fark edeceksin :)

Hiç oyun oynamıyorum, arada güzel fotolar çekerim fakat profesyonel değil. Hangisini almalıyım sizce? Arkadaşımın 0 aldığı Xiaomi'de sadece 1 yıl içinde bir sürü sorun çıktı. O yüzden gözüm korktu biraz. Alternatiflere de açığım.

SE daha iyi ama o paraya daha iyi telefonlar var.

SE daha iyi ama o paraya daha iyi telefonlar var.

Kime göre neye göre iyi birinde işlemci farkı var birinde ekran boyut farkı var göreceli kavram hocam sonuçta işlemci Apple ürünlerinde performanslı çalışıyor uzun yıllar kullanır 2'sini de o paraya kağıt üstünde iyi telefonlar olabilir arkadaş yazmış işte Xiaomi almış 1 senede 50 problem yaşamşız tamamen tercih meselesi sonuçta zevkler ve renkler tartışılmaz arkadaş sormuş bizde yorumumuzu yazdık olay bu.

Bütçeyi biraz daha artırabilirsen 11 tavsiye ederim ama artıramazsan XR bence daha iyi bir tercih olur. SE daha güncel donanım ama bu devirde tuşlu tasarım artık çok eski oldu. XR donanım olarak hala en güncel Android amiral gemileri ile yarışacak düzeyde.

Kime göre neye göre iyi birinde işlemci farkı var birinde ekran boyut farkı var göreceli kavram hocam sonuçta işlemci Apple ürünlerinde performanslı çalışıyor uzun yıllar kullanır 2'sini de o paraya kağıt üstünde iyi telefonlar olabilir arkadaş yazmış işte Xiaomi almış 1 senede 50 problem yaşamşız tamamen tercih meselesi sonuçta zevkler ve renkler tartışılmaz arkadaş sormuş bizde yorumumuzu yazdık olay bu.

Arkadaşım SE aldı şarj konusunda berbat.

Nasıl bir silah? Apple çalışanı mısın? 😁

Yok kardeşim Apple çalışanı falan değilim evet fiyat olarak altın gibi düşmüyor sürekli çıkıyor fiyatları ya da Android gibi özgür değilsin doğru fakat silah şurada devreye giriyor :) XR halen güncel birçok amiral GE misinden çok daha iyi çalışıyor ve çok daha uzun süre kullanırsın benim düşüncem bu.
İ

Arkadaşım SE aldı şarj konusunda berbat.

Gerçekci olalım şarj konusunda malsef çok uzun dayanmıyor iPhone bu gerçek ama berbat denecek kadar da değil bende XS kullanıyorum bayağı da aktif kullanıyorum en azından 1 günü çıkarıyor.

Yok kardeşim Apple çalışanı falan değilim evet fiyat olarak altın gibi düşmüyor sürekli çıkıyor fiyatları ya da Android gibi özgür değilsin doğru fakat silah şurada devreye giriyor :) XR halen güncel birçok amiral GE misinden çok daha iyi çalışıyor ve çok daha uzun süre kullanırsın benim düşüncem bu.
İ

Gerçekci olalım şarj konusunda malsef çok uzun dayanmıyor iPhone bu gerçek ama berbat denecek kadar da değil bende XS kullanıyorum bayağı da aktif kullanıyorum en azından 1 günü çıkarıyor.

SE 1700 mAh.

Yeni konular

Geri
Yukarı