iPhone SE'den iPhone 12'ye geçilir mi?

Metafractal

Kilopat
Makaleler
29
Yer
Türkiye
Merhaba, aktif olarak SE 2020 kullanıyorum. Ancak, gönlüm 12'ye doğru kayıyor gibi. Ekran ve pil konusunda sizce geçmeye değer mi? Yoksa gereksiz bir hareket mi olur? 5S'te kullanılan çerçeveye geçmeleri beni biraz huzursuz etti, SE'nin çerçevesi daha hoş ve Premium his veriyor şahsen. Sanki o hissiyatı 12 veremeyecekmiş gibi hissediyorum. Abartıyor muyum?

Açıkçası, SE işimi fazlasıyla görüyor, gerek oyun performansı, işlemci ve pil konusunda. A14 Bionic'in A13'ten %5 daha güçlü olduğu söyleniyor, bu fark hissedilir mi gündelik kullanımda?

12 ailesinden herhangi bir cihazı kullanan varsa, fikirlerini almam hoş olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, aktif olarak SE 2020 kullanıyorum. Ancak, gönlüm 12'ye doğru kayıyor gibi. Ekran ve pil konusunda sizce geçmeye değer mi? Yoksa gereksiz bir hareket mi olur? 5S'te kullanılan çerçeveye geçmeleri beni biraz huzursuz etti, SE'nin çerçevesi daha hoş ve Premium his veriyor şahsen. Sanki o hissiyatı 12 veremeyecekmiş gibi hissediyorum. Abartıyor muyum?

Açıkçası, SE işimi fazlasıyla görüyor, gerek oyun performansı, işlemci ve pil konusunda. A14 Bionic'in A13'ten %5 daha güçlü olduğu söyleniyor, bu fark hissedilir mi gündelik kullanımda?

12 ailesinden herhangi bir cihazı kullanan varsa, fikirlerini almam hoş olur.

Çerçeve sizi üzmez. Öncelikle; arada büyük bir fiyat farkı var. Eğer verebilecekseniz geçin ama eğer bütçenizi zorlayarak alacaksanız değmez.

Hocam sizi zora çok sokmayacaksa alınır ama Apple sevmediğimden çok fazla bilgim yok ama bence para varsa geçilir

Telefondan şikayetiniz yok gibi görünüyor şahsen bir süre SE kullandığımda beni tek rahatsız eden şeyi ekranının küçüklüğü dü bu sizin için bir sorun değilse değiştirmek mantıksız. Fakat bütçe dert değilse tabi ki alınabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı