iPhone Siri İle Muhabbetler

Kendini teknoloji sitesi sanan bir Youtube kanalı Siri'ye küfredip verdiği cevapları videoya kaydedip adına da Türkçe Siri İncelemesi demiş. İsim verip rencide etmek yasak değilse videosunu paylaşabilirim. Hani tamam, kanaldaki elemanların ultra cahil olmalarını anlarım da(o seviyede izleyici kitlesine daha fazlası çok gelir.) bu derecede laubalilik ve ahlaksızlık da pek hoş görülmemeli.

Siri' ye Türkçe dil desteği getiren Apple'ı ayrıca kınıyorum. Bizim milletin eline fazla teknoloji vermeyeceksin.
Sizin böylesine saçma bir eleştiri yapma hakkınıza kadar o kanalın da o videoyu yayınlama hakkı var. Lütfen affedin ama çok saçma bir eleştiri yapmışsınız. Ne yani neden verilmesin Türk milletine teknolojik alet ? Avrupalı adam çok mu yerinde kullanıyor veya saçmalamıyor telefonuyla ? Uzun süredir kullanmam forumu ama cevap yazmak için yeniden giriş yaptım. Bir sonraki cevabınız için yeniden giriş yapmayacağım.

Sizin böylesine saçma bir eleştiri yapma hakkınıza kadar o kanalın da o videoyu yayınlama hakkı var. Lütfen affedin ama çok saçma bir eleştiri yapmışsınız. Ne yani neden verilmesin Türk milletine teknolojik alet ? Avrupalı adam çok mu yerinde kullanıyor veya saçmalamıyor telefonuyla ? Uzun süredir kullanmam forumu ama cevap yazmak için yeniden giriş yaptım. Bir sonraki cevabınız için yeniden giriş yapmayacağım.

Cevap vermek için giriş yapmak zorunda değilsiniz. Teknoloji sitesi ve teknoloji editörü titriyle seviyesizlik pompalayan( burada kast ettiğim kanaldakilerin cahilliği değil-zaten hiçbir şeyden haberleri yok- yaptıkları iğrençlik) bir siteyi eleştirmek de, o kanalın o videoyu yayınlaması kadar haktır.

Gece gece kahkaha attım :D
IMG_0068.PNG

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı